Kamień ogrodowy - Kamień naturalny - Dekoracje ogrodowe z kamienia - Hurtownia kamienia - Kamień dekoracyjny
Dekoracje do Twojego ogrodu
18 lutego, 2017
Biuro rachunkowe Poltax - Biuro księgowe Poltax - Biuro rachunkowe Toruń - Księgowość - Nowoczesne usługi księgowe - Usługi księgowe Toruń - Biuro Poltax Toruń - Prowadzenie księgowości - Obsługa księgowa firm
Księgowość dla firm – krótki poradnik
19 lutego, 2017

Z czym wiążesz nowoczesne mieszkanie? Prawdopodobnie z różnorodną technologią, dużymi oknami i szarą kolorystyką. Nam nowoczesne pomieszczenie kojarzy się z betonem dekoracyjnym. Produkt ten szturmem opanowuje polski rynek materiałów budowlanych. Ze względu na swoje unikatowe walory może być stosowany w domach, ogrodach, jak i w ogromnych halach fabrycznych. Szczerze mówiąc beton sam w sobie nie jest idealną ozdobą. Możemy powiedzieć nawet, że jest nieprzyjemny i zimny. Tymczasem, jak pokazują fachowcy, beton może przejmować różne odcienie. Jest zatem niezwykle elastyczny. Możemy go bardzo łatwo dobrać do przeróżnych styli architektonicznych. Efektownie prezentuje się w zestawieniu z drewnem i szkłem. Co więcej beton architektoniczny jest artykułem nieprzemakalnym i mrozoodpornym, co zezwala na jego użycie na zewnątrz, bez zamartwiania się o jakość nawierzchni.

Dzisiaj beton dekoracyjny jest surowcem powszechnie stosowanym w budownictwie mieszkalnym, jak i industrialnym. Można z niego wykonać elegancką fasadę, odporny na negatywne czynniki atmosferyczne taras, jak i niepowtarzalną ścianę w domu. Możliwości jest bardzo dużo. To jak wykorzystasz beton dekoracyjny w swoim domu, zależy wyłącznie od Ciebie.

Beton dekoracyjny w mieszkaniu

Czy wiesz, że beton dekoracyjny naśladuje takie produkty jak drewno, czy kamień? Jeśli nie, jest to pewnie dla Ciebie zaskakujące. Nawierzchnia betonowa może wyglądać jak drewniana podłoga, czy kamienna ściana a to dzięki ozdobnym formom do betonu. Wystarczy odcisnąć wybrany wzór i pomalować nawierzchnię dowolnym kolorem. W taki sposób wykończona podłoga z betonu architektonicznego znakomicie wpisuje się w minimalistyczny wystrój nowoczesnych mieszkań. Jednak posadzka to tylko jedna z opcji. Beton dekoracyjny znakomicie prezentuje się w toaletach, na schodach, jak i w pokoju gościnnym. Wystarczy zerknąć na poszczególne projekty, by zdać sobie sprawę jak wspaniale może prezentować się beton dekoracyjny we środku mieszkania.

Beton dekoracyjny w przemyśle

Do tej pory uważaliśmy, że beton może być wyłącznie wykorzystywany przy budowie mieszkań, lub dróg. Nie mieliśmy świadomości tego, że za kilkanaście lat beton będzie jednym z artykułów dekoracyjnych. Zanim to się jednak stało, nawierzchnie z betonu dekoracyjnego były testowane w halach magazynowych. W takich budynkach od artykułów wykończeniowych oczekuje się niezwykłej wytrzymałości. W takich warunkach beton architektoniczny jest nieprześcigniony. Wytrzymuje nacisk do kilku ton, nie tracąc na swojej jakości. Jest przyjemny w pielęgnacji i niezwykle schludny. Beton architektoniczny nie wyciera się jak pozostałe materiały budowlane, co sprawia, że co raz większa ilość instytucji uważa go za produkt nr 1 w nowoczesnym budownictwie.

Beton dekoracyjny w ogrodzie

Beton architektoniczny jest nie tylko używany w mieszkaniach, czy halach przemysłowych. Z uwagi na wysoki współczynnik wodoszczelności i odporności na zamarzanie może być także wykorzystywany na zewnątrz. Co mamy szansę wykonać z betonu architektonicznego w ogrodzie? Bezspornie odporny i oryginalnie wyglądający podjazd, obrzeże domowego basenu, bądź użytkowy taras. Wiele firm proponuje również wykończenie fasady betonowej w rozmaitych kształtach i kolorach, a także subtelnych ozdób do ogrodu. Już zauważyliście zatem, że opcji zastosowania tego najmocniejszego w branży budowlanej surowca są nieograniczone.

Właściwości betonu architektonicznego

Co sprawia, że beton architektoniczny jest tak giętkim produktem budowlanym? Beton dekoracyjny powstaje z połączenia mieszanek marmurów i pyłów cementowych o dużej warstwie szczepnej. Jednakże dopiero wymieszanie pyłu betonowego z wodą i chemią w stosownych proporcjach sprawia, że mamy możliwość go stosować do budowania przeróżnego rodzaju powierzchni. Dodanie koloru i odznaczanie wyszukanych kształtów podwyższa walory estetyczne tego uniwersalnego produktu budowlanego.

Dzięki unikalnym właściwościom przygotowanie powierzchni z betonu dekoracyjnego zajmuje niewiele czasu, a rezultaty utrzymują się przez wiele lat. Solidność, antypoślizgowa nawierzchnia i sporo możliwości dekoracyjnych to fundamentalne walory betonu dekoracyjnego. Powinno się jeszcze nadmienić, że w zestawieniu z innymi surowcami budowlanymi beton jest bardzo rentownym wydatkiem. To doskonała alternatywa dla kafli, czy tynku.

Nasza firma jest jedną z energicznie rozwijających się firm, oferujących wykonanie powierzchni z betonu dekoracyjnego na terenie Polski, jak i Niemiec. Nasza firma zapewnia własne produkty i wyjątkowe koncepcje na przeznaczenie betonu architektonicznego w budynkach mieszkalnych, w produkcji, czy w parkach wodnych. Jeżeli zależy Tobie na szybkiej realizacji i rzetelnej obsłudze skontaktuj się z naszymi specjalistami, lub zajrzyj na naszą stronę www: beton architektoniczny

Strona używa cookies
Ok