Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja w internecie – przygotuj się na nowy wymiar rozrywki
7 października, 2016
Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Pianka poliuretanowa – nowa forma izolacji ciepła
11 października, 2016

Naprawa, serwis i przestrajanie telewizorów

Naprawa telewizorów Łódź regulowanie kanałów podłączanie tv kablowej

Profesjonalne usługi serwisowania telewizorów w Łodzi i okolicach

Dlaczego właśnie naszej firmie można zaufać?

Świadczymy kompetentne usługi w zakresie naprawy telewizorów LED, LCD oraz PDP na terenie Łodzi i w miastach pobliskich. Naprawiamy sprzęt RTV firm Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony i sporo innych. Na obszarze Łodzi dojeżdżamy nieodpłatnie. Warto dokładnie zaznajomić się z naszą propozycją, bowiem nie wszystkie usługi mogą być wykonane w domu Klienta. Bardziej czasochłonne naprawy wykonujemy w siedzibie firmy. Kontrahenci spoza Łodzi, np. z Poznania, ze Stolicy czy Krakowa, mogą liczyć na umiarkowane ceny w zakresie naszego dojazdu. Zamawiamy tylko oryginalne części zamienne do telewizorów, bowiem wszystkie „podróbki” potrafią po prostu nie pasować bądź działać, jednakże wyłącznie przez nadzwyczaj krótki czas. Od czasu do czasu to właśnie one powodują usterkę telewizora. Jeśli naprawa telewizorów, np. LCD bądź plazmy, nie jest realna do przeprowadzenia u Usługobiorcy, to dajemy 100% pewność, że nasi fachowcy wykonają ją 24 h. W przypadku gdy telewizor będzie domagał się dużej konserwacji, termin ten zostanie odpowiednio wydłużony. Usługobiorca będzie o wszystkim dokładnie przez nas poinformowany podczas rozpatrywania awarii.
U nas Klient rozlicza się tylko za fachowe oraz terminowe ukończenie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie daj się wrobić „mistyfikatorom”, osobom, które planują zarobić za samo „zobaczenie” zepsutego telewizora. Każdy Usługobiorca uzyskuje od nas paragon po wykonaniu zlecenia. Gwarantujemy rozsądne stawki: za naprawę telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki naszej firmie Kontrahenci oszczędzają mnóstwo czasu, jaki zwyczajnie musieliby poświęcić na wyszukiwanie poważnej firmy po wizycie takiego oszusta i pieniądze.

Naprawy telewizorów u Klienta bądź w pracowni

Proponujemy zrealizowanie dwóch typów napraw telewizorów: w lokalu u Interesanta i we własnej profesjonalnej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi zawiera: serwis telewizorów z kineskopem, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie innego sprzętu wraz z pomocniczymi urządzeniami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów i dostrojenie wszystkich programów tv kablowej. Natomiast do napraw przeprowadzanych w pracowni włącza się poważniejszą reperację telewizorów LCD, plazmowych i LED. Tutaj mamy wszelkie nieodzowne narzędzia pomiarowe, diagnostyczne i dokumentację, dzięki którym naprawa tak innowacyjnego sprzętu jest osiągalna w krótkim czasie. Poważniejsze naprawy należy najpierw z nami skonsultować, bowiem potrafią trwać one dłużej – szczególnie, jeśli będą niezbędne części zamienne z magazynów bądź ze sklepów elektronicznych. Nabywca chcący przywieźć indywidualnie telewizor do naszej pracowni, powinien bezwzględnie przyłączyć do niego pilot i stopkę (nie są potrzebne przewody zasilające i opakowanie). Nasza oferta zawiera dodatkowo przestrajanie sprzętu. Tv analogowa została nieodwołalnie wyłączona z globalnego użycia. Pomimo możności odbioru obrazu w postaci cyfrowej, wiele osób nadal nie przestroiło swoich dawniejszych telewizorów. Dzięki nam dostosowanie urządzenia rtv odbędzie się ekspresowo, fachowo i w przyjemnej atmosferze. Nie jest dla nas trudnością nastrojenie telewizorów, które zostały przywiezione z zagranicy oraz działają w stylu PAL (w standardzie fonii NICAM lub DK). Starsze modele telewizorów możemy w prosty sposób zmodyfikować, m.in. zamieniając głowicę na tuner dysponujący szerokim pasmem kablowym hyperband.

Dopasowujemy termin wykonania usługi do potrzeb Klienta

Na wszelkie wykonane usługi, tj. naprawa telewizora LCD czy serwis telewizora plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Czas jej trwania wynosiod sześciu miesięcy dwunastu miesięcy. Jeśli zdarzy się ponownie ta sama nieprawidłowość, to pokryjemy wydatki przeznaczone na jej usunięcie. Z naszą firmą każdy Zainteresowany dysponuje możliwością negocjacji stawki indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeżeli planujecie Państwo umówić wizytę domową, prosimy kontaktować się z nami osobiście – najlepiej telefonicznie. Dojeżdżamy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Arturówek, osiedle Augustów, osiedle Dąbrowa, osiedle Grabieniec, osiedle Łaskowice, osiedle Mania, osiedle Dąbrowa, osiedle Doły, osiedle Lublinek, osiedle Nowy Józefów, osiedle Olechów, osiedle Nowy Imielnik, osiedle Olechów, osiedle Retkinia, osiedle Pienista, osiedle Stare Chojny, osiedle Julianów, osiedle Zdrowie, osiedle Wiączyń Górny, osiedle Wiskitno, osiedle Złotno czy osiedle Żabieniec. Oferujemy również usługi z zakresu elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki oraz wyłącznie w naszej firmie znajdziecie ultranowoczesne mierniki grubości lakieru.

Najlepszym sposobem na zdobycie i zatrzymanie Klientów jest nieustanne myślenie o tym, jak zaoferować im więcej za mniej – Robert Kotler

Jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link Naprawa telewizorów w Łodzi

Strona używa cookies
Ok