Jeden procent podatku dla fundacji - Jak przekazać jeden procent podatku organizacji - Organizacje pożytku publicznego - Przekaż 1 procent podatku na OPP
Przekaż jeden procent podatku na OPP
14 lutego, 2017
wiadomości z kraju
Wiadomości, fakty, wydarzenia z kraju – jakie informacje warto czytać?
14 lutego, 2017

Aranżacja ogrodu pokazuje bardzo dużo o nas samych. O sposobie bycia, hobby i naturze. Niektórzy kochają artystyczny bałagan, a inni dyskrecję i harmonię. Dziś mamy szansę realizowania niezmiernie zróżnicowanych projektów ogrodów, dopasowanych doskonale do naszego stylu. Bezgraniczne materiały, szeroki wybór roślinności i interesujące rozwiązania to wizerunek dzisiejszego ogrodnictwa. Projektowanie ogrodów to już nie wyłącznie sposób na dobre zarobki. To pasja kreowania, z którą identyfikuje się co raz większa liczba ludzi. Co raz większa konkurencja w branży ogrodniczej wymaga od nas nie tylko kreatywności, ale także eksplorowania oryginalnych inspiracji. Pragniemy, by nasze projekty ogrodów wysuwały się spośród innych ofert.

Każda firma ogrodnicza zapewnia regularne usługi ogrodnicze – projektowanie ogrodów, konserwację roślinności i systemy z zakresu ozdób ogrodniczych. My ponadto możemy Wam oddać naszych lojalnych projektantów, którzy nieustannie starają się zbadać potrzeby Odbiorców. Najlepsze jakościowo rośliny hodowane na lokalnych uprawach i oryginalne koncepcje, przez które odnajdziesz w swoim ogrodzie wszystko to o czym marzysz. Ponadto gwarantujemy korzystne ceny usług ogrodniczych, określane indywidualnie zależnie od danego projektu i aranżacji. Pozwól nam stworzyć swój ogród. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszych usług.

Projektowanie ogrodów małych i dużych

Nasza firma ogrodnicza pierwszoplanowo specjalizuje się w projektowaniu ogrodów. Wytwarzane przez naszych ekspertów projekty cechują się wysokim stopniem indywidualizmu i szczegółowości. Pragniemy, by jakakolwiek oferta bazowała na potrzebach Odbiorcy, więc zawsze prowadzimy całkiem szczegółową pogawędkę, w trakcie której odkrywamy Wasze zamysły i poglądy. Powinno się tutaj zaakcentować, że każdy projekt tworzony jest w specjalistycznym programie komputerowym, który szczegółowo oddaje pomysł realizacji.

W tym aspekcie zapewniamy trzy typy usług – tworzenie ogrodów dla osób indywidualnych, zakładanie ogrodów dla firm i projektowanie ogrodów dla developerów. Każda oferta, pomimo kilku zbliżonych elementów, różni się od siebie. Pierwszy typ usługi przeznaczany jest do osób, które chciałyby wykorzystać powierzchnię wokół własnego domu, lub wolne miejsce na balkonie. Projektowanie ogrodów dla klientów indywidualnych łączy stworzenie spersonalizowanej propozycji wykończenia ogrodu (letniego i zimowego), dobór małej architektury ogrodowej, oraz wykonanie projektu systemu nawadniania.

Projekty dla przedsiębiorstw i organizacji dokonywane są na polecenie właścicieli hoteli, karczm, obiektów handlowych, obiektów publicznych i firm produkcyjnych. Proponujemy plany zieleni wokół lokalizacji rozmaitych przedsiębiorstw, jak i projekty parków miejskich, zieleńców i miejsc rozrywki.

Następnym rodzajem usługi jest projektowanie terenów zieleni dla deweloperów i właścicieli bloków mieszkalnych. Ładnie skonstruowany ogród dookoła rezydencji wywiera wpływ na konkurencyjność inwestycji. W tym zakresie możemy zaoferować wykonanie projektu terenu zieleni wokół obiektów wielorodzinnych, projektu placu zabaw, czy planu terenu sportowego.

Pielęgnacja ogrodu – sposób na wieczną zieleń

Zadbamy o Twój ogród o każdej porze roku. Z pomocą specjalistycznych urządzeń ogrodniczych i preparatów pielęgnacji roślin, sprawimy, że Twój ogród zmieni się nie do poznania. Pielęgnacja ogrodów i obszarów zielonych polega przeważnie na koszeniu trawy, sprzątaniu zanieczyszczeń, odchwaszczaniu, podlewaniu i wycinaniu krzewów. Dobrze jest podkreślić, że usługa pielęgnacji ogrodu wykonywana jest o jakiejkolwiek porze roku, także w okresie zimowym.

Kamień ogrodowy – szeroki wybór produktów

Nasza firma ogrodnicza dostarcza szeroki przekrój kamieni ogrodowych. W sprzedaży wynajdziecie między innymi grysy, otoczaki, żwiry i łupki w kilku odmianach i barwach. Nasi specjaliści mogą ponadto zaoferować Wam przygotowanie projektu brył do ogrodu. Przygotowujemy projekty ozdób ogrodowych, zaczynając od niedużych skalniaków, a kończąc na nawierzchniach z kostki brukowej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który ułatwia wykonanie każdego zlecenia. Gwarantujemy również urządzenia i preparaty, które czyszczą głazy, nadając im świeży wygląd, nawet po upływie kilku lat.

Ładny ogród zwiększa wartość budynku i eksponuje estetykę całej posesji. Jest to miejsce, w którym mamy możliwość odetchnąć, posiedzieć z bliskimi, i spędzić czas z najmłodszymi. Ogrody sprawują niezmiernie ważną funkcję – ułatwiają bliski kontakt z przyrodą, który pozytywnie działa na skupienie i kreatywność.

Nasza firma ogrodnicza oferuje takie usługi jak projektowanie ogrodów i pielęgnacja ogrodów. Wszelakie zlecenia wykonujemy w ustalonym terminie i z odpowiednią dokładnością. Bogate doświadczenie i błyskotliwość projektantów umożliwiają nam znalezienie właściwych rozwiązań dla każdego Odbiorcy. Dobrej jakości studio projektowe zapewnia przygotowanie multimedialnych projektów graficznych. Możemy zagwarantować Tobie profesjonalne usługi ogrodnicze na niezwykle wysokim poziomie.

Wejdź na naszą stronę i poznaj wszystkie usługi: projektowanie ogrodów toruń

Strona używa cookies
Ok