Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Pianka poliuretanowa – nowa forma izolacji ciepła
11 października, 2016
Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe
Projektowanie nowoczesnych reklam wizualnych
15 października, 2016

Oferta firmy angra art w Białymstoku

Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli

Nowoczesne uchwyty meblowe

Sprzedawaniem uchwytów, gałek i różnych dodatków meblowych zajmujemy się od lat 90-tych. W naszej ofercie zawieramy towary znanych firm – AMIG, NOMET, SOPUR, ESTAMP oraz Bosetti – Marella. Od 2006 roku dostarczamy akcesoria oraz materiały chemiczne do produkowania oraz odnowy zarówno konwencjonalnych, jak również nowoczesnych mebli. Imaki do mebli wyprodukowane są z emalii, mosiądzu, skóry ekologicznej lub żelaza. Mogą być również platerowany srebrem lub pozłacane. Nasz sklep internetowy i stacjonarny jest wyposażony w rozmaite uchwyty meblowe: ceramiczne, do kabin prysznicowych, do sprzętów dziecięcych, w kształcie „muszelki” wykwintne, modernistyczne, nowoczesne MODERNO, o szerokim rozstawie, z kamieniami Swarovskiego, ekskluzywne i wpuszczane. Pierwszy wariant zrobiony jest z najdoskonalszej jakości ceramiki i przystrojony jest, np. przyciągającym malowidłem albo układem. Uchwyty do szklanych drzwi zakłada się w kabinach prysznicowych. Złącze dwóch przeciwstawnych gałek jest chromowane i wykończone „na wysoki połysk”. Zaczepy meblowe stylowe można ulokować na tradycyjnych meblach, co na pewno doda im uroku. Z kolei nowomodne będą pasowały praktycznie do wszystkich wybranych modeli nowoczesnych mebli, przykładowo. dwubarwnej komody na kółkach. Posiadamy ogromny asortyment takich zaczepów, które wkomponują się w którekolwiek miejsce oraz są łatwe w montażu. Zaczepy ultranowoczesne MODERNO są doskonałe nie tylko w „odważnych” pomieszczeniach o niezmiernie „poważnym” wystroju. Są komfortowe, a prostolinijność wykonania dodaje im temperamentu. Te o szerokim rozstawie można z powodzeniem umieścić, np. w kuchni. Imaki wpuszczane odznaczają się archaicznym stylem oraz tym, że mają metalowe obramowanie. Instaluje się je za pośrednictwem śrubek. Zwłaszcza do damskich pomieszczeń zostały wykonane zaczepy z kamyczkami Swarovskiego, które przepięknie lśnią, kiedy pada na nie światło. Tu klient może zdecydować się na klasyczny uchwyt bądź kryształowy wisiorek.

Gałki do mebli i inne akcesoria meblowe

W przypadku takich dodatków do mebli, jak gałki meblowe to w naszym sklepie stacjonarnym można przebierać pośród niemałej ilości rodzajów wykonanych z ceramiki, marmuru włoskiego, kryształu i kryształków Swarovskiego. Z pewnością efektownie będą przedstawiały się gałki w formie kwiatów albo kul z kryształu. Dla Nabywców lubiących własny, bardziej zdecydowany nastrój mieszkania polecamy również gałki do sprzętów domowych z marmuru włoskiego. Na opracowanej przez naszą firmę stronie można odszukać ponadto inne akcesoria meblowe: ćwieki maskujące, narożniki do skrzyń, oprawki do opisów, skoble i taśmy do skrzyń. Poza tym specjalizujemy się w dostarczaniu kapiteli drewnianych oraz z proszku drzewnego, kluczy do mebli, kołatek, kółek oraz zakończeń nóg, listw z drewna rzeźbionych, listw oraz szarf mosiężnych, listw intarsjowanych, nóg drewnianych, motywów drewnianych ręcznie rzeźbionych, dużych wzorów z proszku drzewnego, wzorów mosiężnych, szyldów do sprzętów domowych, filarów do półek, wieszaków ubraniowych, zamków, zasuw, zatrzasków, zawiasów i złącz do łóżek.

Profesjonalne dorabianie kluczy

Zajmujemy się również zawodowym dorabianiem przeróżnych wzorów kluczy, np. do mieszkania, samochodu (kodowane oraz z pilotem), sejfów, motorów, przyczep, maszyn rolniczych oraz budowlanych. Świadczymy też pomoc w awaryjnym otwieraniu domów (mieszkań) i samochodów, montażu zabezpieczeń komputerowych w biurach oraz domach, opracowywania systemu klucza Master Key, instalacji, restauracji oraz wymiany wkładek i zamków, dorabianie wkładek do istniejącego szyfru, fachowe poradnictwo w obszarze doboru odpowiedniego zamka, drzwi (z opcją montażu). Możemy szybko i profesjonalnie w stanie wykonać także wszystkie usługi nietypowe. Jeśli chcesz wiedzieć więcej wpisz w wyszukiwarkę, przykładowo słowa „dorabianie kluczy Białystok”.
Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami telefonicznie. Postaramy się jak najszybciej pomóc dostać się do domu lub samochodu!

Bejce, lakiery i środki do konserwacji mebli

W sklepie stacjonarnym angra art można odnaleźć profesjonalne materiały do renowacji drewnianych sprzętów domowych – rozcieńczalnik do szelaku biały, szelak indyjski naturalny bielony, szelak indyjski naturalny lemon, szelak indyjski naturalny rubin i szelak indyjski naturalny rubin ciemny. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór pałeczek szelakowych i fornirów. Do mebli drewnianych doskonale nadają się bejce spirytusowe, oleje regenerujące do drewna, żywica (np. benzoesowa), oleje „parafinowe”, asfalt syryjski, bejca wodna, lakierobejca, produkty do usuwania zanieczyszczeń z miedzi i mosiądzu, spoiwo dublażowe, cyklina w oprawie drewnianej, olej do politury i wiele podobnych artykułów. Jeśli chodzi o zabezpieczenie mebli drewnianych to polecamy bejce i lakiery tylko renomowanych marek. Bejce wykorzystuje się do barwienia drewna na wybrany kolor, przez co stają się mniej wyraźne dysharmonie koloru powierzchni. Przedostają się głęboko, jednakże pozostawiają widoczne tzw. „słoje” informujące o liczbie lat ściętego drzewa. Zawsze przystosowuje się ją do odcienia drewna. Lakier z kolei ma za zadanie chronić drewno oraz nadaje mu wyjątkowy refleks. Lakierobejca to lakier z barwnikiem, który wyśmienicie nadaje się do drewnianych sprzętów domowych wewnątrz budynku.

Szczegółowe informacje o ofercie firmy można znaleźć klikając w link – Gałki meblowe

Strona używa cookies
Ok