Kursy na pojazdy uprzywilejowane
2 czerwca, 2015
DJ na imprezy firmowe i nie tylko
4 kwietnia, 2016

SeedArt to specjaliści w dziedzinie projektowania ogrodów. Tworzone przez nas prace cechują się detalizmem i prostą elegancją. Projektowanie ogrodów oznacza dla nas dużo więcej niż praca. To sposób na życie, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy niesztampowe koncepcje i wdrażamy je w życie. Firma ogrodnicza Seedart to perfekcjoniści w każdym calu.

Firma ogrodnicza SeedArt oferuje:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Profesjonalne projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to nie lada wyzwanie. Podczas pierwszej wizyty staramy się zaznajomić z potrzebami naszych Klientów, aby w dalszym kroku móc dopasować do nich odpowiedni styl i kolory w ogrodzie. Nasi Klienci są wyjątkowi, dlatego też każdy, tworzony przez nas ogród charakteryzuje się indywidualnymi rozwiązaniami i oryginalnością. Projektując ogrody zwracamy uwagę na takie czynniki jak wiedza o roślinach i czynny udział w prowadzeniu ogrodu, oczekiwania wobec przestrzeni, wymiary i stan terenu, oraz preferencje Klientów. Precyzyjne pomiary i profesjonalna analiza stanu podłoża i nasłonecznienia działki pozwala nam na zaprojektowanie ogrodu, który będzie idealnie pasował do Państwa gustu.

Prace ogrodowe

W trakcie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim stworzymy dla Ciebie idealny ogród, Używając specjalistycznego sprzętu zniwelujemy nierówności w terenie i dokarmimy glebę w odpowiednie składniki odżywcze. Na gotowym podłożu mamy możliwość stworzenia takich elementów ogrodu jak kwietniki, rabaty kwiatowe, oczka i kaskady wodne, skalniaki, place zabaw dla dzieci, mini boiska sportowe, a także tarasy. Budowane przez firmę ogrodniczą SeedArt ozdoby ogrodowe opierają się na naturalnych surowcach, takich jak drewno, kamień czy skała. Budujemy także profesjonalne instalacje nawadniające, dzięki którym w łatwy sposób dostarczysz swoim roślinom ogrodowym wodę, potrzebną im do odpowiedniego wzrostu. Zbudujemy Twój ogród od podstawi to tak szybko, jak to możliwe.

Zakładanie trawników z rolki i z siewu

Firma ogrodnicza Seedart zajmuje się także zakładanie trawników. Zbudujemy dla Państwa elegancki i głęboko zielony trawnik na dowolnej powierzchni – w ogrodzie, parku, na boisku sportowym, w przestrzeni miejskie, czy przed siedzibą firmy. Trawnik możemy założyć na dwa, różne sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Własnoręcznie komponujemy mieszanki traw, które najlepiej nadają się na daną działkę. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie będą miały czasu na bieżące podlewanie i nawożenie swojego trawnika. Natomiast trawnik z siewu to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które posiadają doświadczenie w pielęgnacji trawnika.

Nawierzchnie z kostki brukowej

Kostka brukowa to surowiec, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Tworzone z niej nawierzchnie są trwałe i niezwykle eleganckie. Nasza firma ogrodnicza jest ekspertem w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. Potrafimy stworzyć dowolny wzór nawierzchni i właściwie dostosować kolor do otoczenia. Z kostki brukowej możemy zbudować takie nawierzchnie jak: posadzki ogrodowe, drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki.

Pielęgnacja ogrodu

Jako firma ogrodnicza opiekujemy się ogrodami naszych Klientów. Świadczymy usługi ogrodnicze, których celem jest pielęgnacja roślin. Co więcej, zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, oraz chronimy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą liczyć Państwo na naszą pomoc w zakresie utrzymania ogrodu.

W naszym wyposażeniu znajdują się maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym możemy świadczyć wysokiej jakości usługi ogrodnicze. Szeroka wiedza na temat roślin i współpraca z lokalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że budujemy ogrody pełne kolorowych i kusząco pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność oceny gleby wpływa na konkurencyjną pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt zaprojektuje dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju ogród. Nawet po krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie określić Twoje oczekiwania i znaleźć dla Ciebie odpowiedni styl ogrodu. Zrealizujemy Twoje marzenia o pięknym ogrodzie. SeedArt to firma z bogatym doświadczeniem. {Dla nas praca z Klientami to czysta przyjemność|Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami). Dbamy o to, aby stworzony przez nas projekt ogrodu wzbudzał pozytywne emocje. Każdy nasz pomysł jest wyjątkowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Zapraszamy na naszą stronę internetową – <a href="http://www look at this site.ogrodyseedart.pl/projektowanie-ogrodow-torun-bydgoszcz/”>projektowanie ogrodów Bydgoszcz

Strona używa cookies
Ok