Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG Toruń
Sierpień 24, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Otwieramy firmę – jaki rodzaj opodatkowania
Sierpień 29, 2019

Dekoracje weselne

Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow

Planowanie ślubu nie ma miejsca, bez planowania dekoracji na wesele, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Bogaty wybór dodatków, którymi można udoskonalić wystój kościoła, sali czy samochodu, pozwoli na przygotowanie wymarzonej uroczystości. Dekoracje ślubne nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by stanowiły doskonały element wystroju , robiły wrażenie i były dobrze wspominane przez gości. Najlepiej zdecydować się na takie elementy, jakie będą odpowiadały parze młodej i uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji weselnych w kościele jest stworzenie niesamowitego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza budynku, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, co ważne nie może być ich przesadnie dużo, żeby nie zaburzały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się głównie na ozdabianiu ołtarza, drogi do niego i naw bocznych. W tym celu najbardziej sprawdzają się świece, kwiaty oraz szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece nadają wnętrzu unikalny klimat, zwłaszcza w półmroku panującym w kościele. Dobre rozplanowanie miejsc, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, by były one rozmieszczone z głową, żeby nie zawadzały gościom w komfortowym przemieszczaniu się oraz nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele pięknych świeczników i latarenek, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale też zabezpieczą przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, dywany

Zwykle wstęgi i szarfy wykonuje się z tiulu lub satyny. Rozwiesza się je podłużnie względem ławek, by ukształtować korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być nieozdobione, jednak równie dobrze można dodatkowo przystroić je kwiatami, kokardami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć dywanem lub chodnikiem, który udoskonali wygląd przejścia oraz doda mu elegancji. Zwykle takie dywany są w kolorze białym lub czerwonym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Kwiaty i bukiety mają duże zastosowanie. Będą doskonałe w każdym z miejsc, jakie para młoda zamierza ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej postawić na mniejszą liczbę kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach oraz przy ołtarzu. Często rozsypuje się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kompozycjami kwiatowymi, które można ustawić nie tylko w kościele. Taka dekoracja na wesele uświetni też wystrój sali lub będzie przyjemnym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, jest to jedna z kosztowniejszych ozdób.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Przy dekoracji samochodu też można popisać się pomysłowością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wynajęciu limuzyny, można ją także udekorować różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Wciąż do najbardziej popularnych weselnych ozdób samochodowych należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one dostępne w różnych wzorach i kolorach i mogą mieć zabawne nadruki. Równie wysokim zainteresowaniem wciąż cieszą się także wstęgi na maskę auta, które można udekorować kwiatami, kokardami, koralikami nawet balonami oraz innymi drobnymi ozdobami.

Tablice rejestracyjne i naklejki

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne są dostępne w gotowych i spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z atrakcyjnymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, o którym trzeba zdecydować, organizując ślub. Podstawowym priorytetem jest dekoracja stołów, a później otoczenia oraz części przeznaczonej na tańce. Ogromną rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, choć w bardziej nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się też aranżacja świateł scenicznych, które stworzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zwykle bazuje na motywie przewodnim wesela. Inaczej zostanie udekorowana z uwagi na miejsce uroczystości, inaczej w zależności pory roku i upodobań młodej pary. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie współgrać tak, by zbudować wyjątkowy klimat. W tym przypadku istotny jest dobór oświetlenia, kwiatów, ozdobnych materiałów i wszelkich podwieszanych dodatków np. girland, balonów, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj unosi najwyższą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przygotowanie go wymaga troski o detale. Wśród najważniejszych dekoracji na stół są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Będą się tam również drobne podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są także zabawne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela lub podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją na wesele są pokrowce, które dobiera się pod względem kolorów i wzorów. Ponadto jest sporo ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych świateł, girland i oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, często dostępna jest też księga gości na wyjątkowe życzenia oraz ankiety i plakaty, które staną się wzruszającą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni wesele, dzięki zabawnym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami na ślub jest dużo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje weselne Toruń

Strona używa cookies
Ok