adwokat bydgoszcz dobry prawnik kancelaria adwokacka długi
Adwokat radzi – nie spłacaj przedawnionych długów
29 kwietnia, 2017
Wideofilmowanie - Kamerzysta weselny - Kamerzysta ślubny - Filmowanie wesel
Wideofilmowanie wesel
19 maja, 2017

Doświadczony wodzirej na wesele bezalkoholowe

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Impreza weselna jest niesamowitą imprezą rodzinną, jaka powinna silnie zapisać się w pamięci wszystkich przyszłych uczestników. Dobrze by było, jeżeliby przywoływała oczywiście dobre skojarzenia. Każda para rozmyśla o idealnym, zrównoważonym i zniewalającym weselu. A mianowicie takim, na jakim wszyscy będą dobrze się bawić z zachowaniem kultury i smakiem do do ostatnich chwil.

Wesele bez kropli alkoholu

Współcześnie nieprzerwanie znajdujemy reklamy wyróżniające mocne alkohole, tytoń i papierosy elektroniczne oraz pozostałe używki, m. in. herbatę. Zazwyczaj niedojrzałe osoby opracowując wesele planują usatysfakcjonować wszystkich, a wybraną receptą mogącą to zrobić jest alkohol. Gdy go wypijamy tracimy kontrolę i po prostu nie denerwują nas już obraźliwe przytyki ciotek, płacz najmniejszych gości oraz swąd niedopałków unoszący się ponad nimi (mimo że sami absolutnie nie palimy). Dj na wesele, wyrafinowane posiłki, przeróżnego charakteru rozrywki oraz niezwykła atmosfera – to wszystko w gruncie rzeczy wystarczy. Rozwaga na wspomnianych imprezach zdarza się wyjątkowo rzadko, jednak od jakiegoś czasu kilkanaście par zaczęło reklamować wspomniany trend. Dlaczego? – ze względu na dzieci, jakie po prostu nie powinny podpatrywać krewnych pod wpływem wysokoprocentowych trunków, zaś z drugiej strony – jest to wskaźnik dojrzałości i odpowiedzialności.

Duża ilość osób, nie tylko wchodzących w skład Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „idealna uczta w ogóle nie zależy od miary spożytego spirytusu” lub „nie potrzeba trunków, żeby dobrze się bawić”. W sytuacji ceremonii weselnych jest to o tyle oryginalne, bo w Polsce nadmienione uroczystości z pokolenia na pokolenie były sowicie zakrapiane. Pary, które zdecydowały się dzisiaj na wesele bez żadnych trunków nierzadko słyszały negatywne aluzje, odtrącenie szansy uczestnictwa w uroczystości lub zdania „jak to bez alkoholu?”. O ile wynajęcie nieamatorskiego wodzireja na uroczystość po prostu nie jest niczym oryginalnym, to niedobór napojów alkoholowych – jak najbardziej.

DJ dla specjalnych gości

Dobre przyjęcie to profesjonalny DJ na wesele z Bydgoszczy i melodia dobrana do gustów zaproszonych osób. To oczywiście on precyzuje scenariusz widowiska i tworzy rozmaite niespodzianki. Na przyjęciu weselnym bez alkoholu jest naprawdę niezastąpiony. Profesjonalny DJ to pewność fantastycznej imprezy nawet przez dwa dni (razem z poprawinami). Jakie są jego główne zadania? Prócz tego, iż jest odpowiedzialny za muzykę, to dowolne wydarzenie powinno koniecznie być przez niego dość wcześnie zakomunikowane i poprowadzone. Każdy członek rodziny i znajomy ma się wspaniale bawić, choćby ten bardzo cichy. Praca wodzireja rozpoczyna się częstokroć od określenia zaproszonym osobom ich siedzeń, natomiast w dalszej kolejności – razem z kolejnymi wydarzeniami – solidarnie podśpiewuje z zaproszonymi osobami, uczy ich tańca, prowadzi różnego typu animacje. Wszystko to prowadzi w sposób zabawny, lecz bynajmniej nie kłopotliwy. DJ powinien być „duszą towarzystwa”, zwłaszcza na ceremoniach bez trunków. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi sporo wymagają i to przez długi okres w zestawieniu do takich, którzy już na starcie imprezy są pod wpływem napojów z alkoholem.

Dj na wieczór panieński

Bez alkoholu w niektórych przypadkach może toczyć się bardzo dużo klasycznych imprez, m. in. wieczory kawalerskie, urodziny, rocznice ślubu. Zamiast wydawać mnóstwo pieniędzy na spirytus, wino i szampana, powinniśmy wykazać się odrobinę lepszą błyskotliwością. Wieczór panieński jest w stanie ciągnąć się chociażby parę dni, natomiast w czasie imprezy Panna Młoda jest nauczana do wykonywania roli cudownej żony. To samo tyczy się wieczorów kawalerskich, w trakcie których w ogóle nie powinny świętować prawie nagie tancerki. Imprezy i mecze bez trunków są doskonałą alternatywą głównie dla tych odbywających się w starym tonie. Nieraz Mężowie mówią, że pragną bawić się znakomicie w czasie ceremonii, a nie tylko dzień później chwalić się znajomym jaką ilość udało im się spożyć różnych trunków. Napój wysokoprocentowy jest wykorzystywany w pierwszej kolejności do tego, by „przysłaniać” ważne sprawy, przykładowo brak odczuwania radości ze zdarzenia, przywiązania do najbliższych (ewentualnie generalnie więzi społecznych) bądź nieprzyjaznego postrzegania obcej kultury. Niejednokrotnie ludzie wcale nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, bowiem nie mają środków finansowych na wódkę i w gruncie rzeczy nie poznają prawdziwego sensu owego wydarzenia. Absolutnie nie chodzi tu naturalnie tylko o mocne alkohole, bo kosztów związanych ze ślubem i weselem jest o wiele więcej.

Zaślubiny, sylwester i kolejne rodzinne uroczystości bez wódki wina i innych alkoholi nie odróżniają się praktycznie niczym od takich klasycznych. W wyznaczonym miejscu gwarantuje znakomitą muzykę słynny DJ, na twarzy przyszłych uczestników przeważają uśmiechy, Młoda Para pięknie pląsa we mgle, matka i ojciec jednej i drugiej strony stoją przejęci. Tylko nie ma otumaniającego alkoholu, przez jaki niezwykle często owe przyjemne chwile odchodzą w zapomnienie i zastępuje je zawziętość, brak zrozumienia, uszczypliwość oraz utarczki uczestników.

Jeżeli zamierzasz wiedzieć o wiele więcej, kliknij tu – DJ na wesele bydgoszcz

Strona używa cookies
Ok