Układanie kostki brukowej Toruń
Wrzesień 15, 2020
Kupujemy dom od developera
Wrzesień 15, 2020

System enova365 -wdrożenia

System enova365 to innowacyjny system ERP, dzięki któremu kierowanie firmą staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wykorzystujące zbiorczą bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki przeszło 20 letniej praktyce w branży oraz innowacyjności używanych rozwiązań technologicznych.

Co oznacza ERP?
System ERP ang. Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą w czasie rzeczywistym, spajających i wspierających rozporządzanie zasobów przedsiębiorstwa. Dopasowany do wielkości działalności, ze względu na możliwość wyboru modułów i podwyższenia ich ilości z uwagi na ilość potrzeb.

Jak system ERP działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP pozwala na kompleksowe kierowanie przedsiębiorstwem, wspomaga zarządzanie biznesem i przegląd danych. Zawiera wszelkie pola działania, połączone z zarządzaniem księgowością, finansami, marketingiem, sprzedażą, zakupami, magazynem, produkcją, zapasami, serwisem czy projektami. Upraszcza dojście pracowników do danych, a jednocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, pracując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, dostosowuje się do wciąż przekształcanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system ERP?

System ERP jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Bez względu na to, czy firma jest na wczesnym etapie rozwoju, czy cieszy się mocną pozycję w branży, enova365 oferuje funkcjonalne trzy podstawowe zestawy modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie konieczności można powiększyć o kolejne moduły. Dzięki temu system ERP dostosowuje się do firmy każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Choć moduły mogą funkcjonować indywidualnie, wspólna baza danych dla wszystkich kupionych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, pozwala na udostępnianie informacji osiągalnych dla wszystkich upoważnionych pracowników każdego z działów firmy, gdy ten tego potrzebuje. Korzystanie z systemu pozwala na wprowadzanie schematów systemów pracy, powierzanie obowiązków oraz uzupełnianie raportów i zestawień. Działa: gromadząc, magazynując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej udoskonalić obieg danych i ułatwić możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów ułatwia pracę, a automatyzacja czynności pomaga usuwać błędy ludzkie.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym możliwość korzystania z systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest również dostępny w chmurze oraz online, co pozwala firmie na korzystanie z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Firma może umówić się na spotkanie z licencjonowanym partnerem, który poleci moduły, które będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z decyzją o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wytypowane moduły oraz zapewnia szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Sposoby licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania równa się z tym, że firma staje się dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w cenie zakupu uwzględnia się roczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizacje oprogramowania do nowych wersji. Taki układ zadowoli tych, którzy preferują zakupy na własność albo otrzymali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana zwłaszcza dla średnich i małych przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna opcja usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów łącznie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki rodzaj licencjonowania wskazany jest dla przedsiębiorstw, które nie planują inwestowania w specjalistów IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, firma otrzymuje przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa przechowywania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na efektywne gospodarowanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności i eliminację ryzyka błędu. Ponadto przyspieszony wgląd do analiz biznesowych i wszelkich informacji, pozwala na działanie na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rozwija się wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 stanie się wspaniałym partnerem w biznesie.

enova

Strona używa cookies
Ok