Profesjonalne układanie kostki brukowej Usługi brukarskie i ogrodnicze
Układanie nowoczesnej kostki brukowej
Marzec 18, 2017
Usuwanie owłosienia na całe życie Depilacja laserowa Toruń Depilacja
Depilacja laserowa – sposób na wrastające włoski
Marzec 19, 2017

W dobie ciągle udoskonalanych algorytmów co raz ciężej jest znaleźć najlepszy sposób na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. W trakcie całego roku Google wprowadza prawie 500 aktualizacji do swoich algorytmów, co podwyższa precyzję indeksowania stron www. Zaledwie kilka lat temu jedną z najefektywniejszych metod pozycjonowania było katalogowanie stron. A w jaki sposób dziś prezentuje się proces dodawania stron do katalogów z perspektywy zaktualizowanego algorytmu Pingwin? Udowodnimy Tobie na przykładzie jednego z naszych Klientów, że bezpłatna wizytówka w katalogach SEO to wciąż znakomite rozwiązanie na uzyskanie wartościowych linków, no i oczywiście wysokiej pozycji w Google. Sprawdźcie zatem jak darmowy katalog firm może kształtować na ruch strony w wyszukiwarkach internetowych.

Jak działa bezpłatny katalog firm?

Zacznijmy najpierw od tego, do czego służą darmowe katalogi firm. Są to normalne strony internetowe o dość oryginalnej funkcji, jaką jest gromadzenie najistotniejszych informacji o przedsiębiorstwach funkcjonujących w naszym kraju, jak i za granicą. W indywidualnym wykazie firm wprowadzane są tysiące bezpłatnych wizytówek opisujących między innymi rodzaj działalności firmy i prowadzące do samej strony głównej poszczególnego przedsiębiorstwa. Bezpłatna wizytówka w katalogu firm ma zazwyczaj funkcję opisu, gdzie my jako użytkownicy mamy możliwość oprócz informacji kontaktowych umieszczać także odpowiednie słowa kluczowe. Spójrzmy teraz jak prezentuje się mechanizm dodawania wpisu o swojej firmie do darmowego katalogu. Na początku powinniśmy dopasować kategorię tematycznie powiązaną z aktywnością naszej firmy. Mamy także możliwość doboru odpowiadającej podkategorii. Następnie podajemy adres strony internetowej swojej firmy z potrzebnym http:// na wstępie. Zostanie wygenerowany dla nas zaawansowany formularz, który należy starannie uzupełnić. W tym momencie możemy wybrać kilka metod – dodać wpis bezpłatnie (z publikacją w w ogólnych wynikach) lub zapłacić za reklamowanie wizytówki (dzięki temu będzie ona wyemitowana na stronie głównej katalogu). Chcąc zrekompensować zarządcę katalogu masz możliwość opublikować na swojej witrynie odnośnik zwrotny. Jest to jednak fakultatywne działanie.Po wszystkim musisz kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i poczekać na zgodę moderatora. Bezpłatna wizytówka w katalogu firm to znakomity sposób na otrzymanie cennego linku do swojej strony. Ok, zobaczmy w tym momencie, jak katalogowanie wpływa na mechanizm pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Zaprezentujemy Ci w tym momencie historię jednego z naszych Klientów, który korzystając z usługi dodania bezpłatnej wizytówki, poprawił miejsce swojej strony www w Google, zdobywając kilku nowych Klientów tygodniowo. Pan Piotr zgłosił swoją wizytówkę konkretnie 4 miesiące temu. Zgodził się na to żebyśmy sprawdzali jego stronę na potrzeby sprawdzenia wydajności katalogowania. Najpierw, nim wizytówka została zaindeksowana praktycznie nikt nie śledził strony Klienta. Zaledwie kilka wejść w tygodniu. Po 5 dniach informacja o nowo dodanej wizytówce w naszej bazie trafiła do Google. Zwracając uwagę na to, że page rank naszego bezpłatnego katalogu jest bardzo dobry, link kierujący do witryny Pana Piotra został przez boty Google odebrany jako bardzo korzystny. Przez kolejne kilka dni pozycja strony Pana Piotra w Google zaczęła się zmieniać. Finalnie po dodaniu darmowej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa naszego Kontrahenta uplasowała się na 20 miejscu. Przedtem zajmowała pozycję 32 przez długi okres czasu, zatem był to całkiem znaczny wzrost.To nie był jednak ostateczny wynik naszej działalności.pracy. Pan Piotr był tak ogromnie usatysfakcjonowany z początkowych rezultatów, że zdecydował się zainwestować w promowaną wizytówkę. Taki wpis w naszym portalu kosztuje wyłącznie 3 złote + VAT za 30 dni publikacji. Okazało się to wystarczające, żeby strona internetowa Pana Piotra zaindeskowała się na 1 stronie naturalnych wyników wyszukiwania, a szczegółowo na 8 pozycji. Sprawiło to, że ilość Odbiorców zafascynowanych usługami Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z przytoczonego przykładu mamy możliwość wywnioskować dwie kwestie – darmowe katalogi stron to wciąż niezawodny sposób na zwiększenie pozycji strony na liście Google, a także niezastąpiona forma reklamy internetowej.

Zalety bezpłatnych wizytówek w katalogach firm

Dlaczego dobrze jest wybrać bezpłatne wizytówki w naszym katalogu firm? Katalog SEO utworzony przez naszą agencję to moderowany i wciąż aktualizowany katalog stron internetowych. i przedsiębiorstw działających w naszym kraju. Kilkadziesiąt razy w tygodniu publikujemy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji jakość naszego bezpłatnego katalogu stale wzrasta. Dodatkowym atutem są skuteczne zabezpieczenia instalowane przez naszych programistów. Strona nie jest hakowana, ani spamowana przez niepożądanych gości. Kolejną zaletą jest innowacyjna forma katalogowania. Publikacja obfitych w frazy kluczowe , unikatowych wpisów zwiększa efektywność pozycjonowania. Przykłady Klientów naszej agencji pokazują jedno – darmowa wizytówka w katalogu firm to efektywna postać pozycjonowania. Już teraz opublikuj darmową wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej opcji promowania wizytówki w naszym katalogu firm. Czekamy na Twój ruch.

Strona używa cookies
Ok