skutery Kymco serwisowanie skuterów miejskich pielęgnacja skutera Kymco
Właściwy serwis skutera
Marzec 4, 2017
Usługi transportowe Wrocław Przeprowadzki dla osób indywidualnych i firm
Profesjonalne usługi przeprowadzkowe
Marzec 6, 2017

Klasyczne metody usuwania owłosienia

Dziś nie tylko przedstawicielki płci pięknej fantazjują o tym, ażeby mieć ładne, zdrowe oraz nieskazitelnie zgrabne ciało. Często zapomina się o tym, że wiele zamiejscowych marek dostarcza kosmetyki dla panów, w tym kolorowe cienie, pomadki lub podkłady. Panowie mogą wyszukiwać spośród wielu przyrządów stosowanych do uwydatniania indywidualnej urody. A co konkretnie dzieje się w przedmiocie depilacji? Dżentelmeni, którzy uprawiają szczególne sporty, a właściwie muszą wkładać na siebie określone stroje np. w kolarstwie bądź w trakcie wyścigów pływackich, są przymuszeni do usuwania owłosienia z poszczególnych partii ciała. Szosowcy muszą obowiązkowo golić całe kończyny, natomiast krauliści – włosy z głowy i tors. Z których taktyk mają możliwość korzystać? Bezsprzecznie z wszelakich dostępnych w drogeriach i gabinetach kosmetycznych. Ciało mogą golić za pomocą maszynek do golenia, gorącego wosku i specyficznych kremów. Wiąże się to niemniej z prawdziwymi komplikacjami. Głównie z czasochłonnością i ciągłym powtarzaniem opisanej procedury. Czy funkcjonują inne metody na usunięcie niepożądanego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Przedstawicielki płci pięknej raz po raz korzystają z zabiegów depilacji laserowej, gdyż ma ona niezmiernie wiele mocnych stron. Po pierwsze – po paru zabiegach nie musimy już nigdy kłopotać się zbędnym owłosieniem epilacja laserowa usuwa je na całe życie. Po drugie – zabieg jest bez dwóch zdań pewny oraz niebolesny. Po trzecie – absolutnie nie trzeba na niego marnować sterty pieniędzy wystarczy wyłącznie parę wizyt. Oraz ostatnie – bodajże najistotniejsze – koniec z standardową depilacją. Dlaczego zatem nie mieliby z niej korzystać {mężczyźni?|panowie?|faceci?|dżentelmeni?} Mnóstwo z nich jest zaintrygowanych wieściami w kwestii mody oraz urody. Kupują nie wyłącznie standardowe maseczki do pielęgnacji ciała, ale też bardziej wyrafinowane „specjały”. Wiązką lasera można nie jedynie usuwać zbyteczne włosy, ale także uleczać nadmierne produkowanie potu. Faceci mogą więc uwolnić się od włosów w okolicy pach, wrastających włosów w obszarach intymnych z którymi często mają problem dziewczyny bądź nieładnych włosów z palców u stóp. Ci, którzy utyskują na bujne owłosienie na plecach, też bezproblemowo i skutecznie mają szansę się go pozbyć.

Zanim udamy się na zabieg…

Na starcie wypada zdecydowanie zetknąć się z ekspertem kosmetologiem, jaki zweryfikuje stan naszej skóry, ustali jej typ i usunie przeciwwskazania. Następnie dostaniemy dość długą listę odnoszącą się do tego, czego nie powinno się wykonywać przed zabiegiem oraz z jakim konkretnie wyprzedzeniem czasu. Powszechne zasady są następujące:

Przed każdym zabiegiem powinniśmy precyzyjnie zdezynfekować skórę. Nie powinno się nakładać na nią intensywnych kremów, samoopalaczy oraz najrozmaitszych kosmetyków. Skóra bezwzględnie musi być ogolona, z wyłączeniem ograniczonego obszaru. Kosmetyczka przysunie we wskazane miejsce specjalistyczne urządzenie wykorzystywane do pomiaru właściwości włosów. Skóra absolutnie nie może być poraniona albo za bardzo wysuszona. Na kilka tygodni przed zabiegiem w żadnym przypadku nie możemy używać automatycznych metod likwidowania owłosienia, m in. gorącego wosku albo maszynek zasilanych prądem.

O dodatkowych wskazaniach przed spotkaniem na pewno zawiadomi nas kosmetyczka. Każda skóra jest inna, ma odmienne potrzeby oraz wypada stosować inną pielęgnację. Zatem musimy dobrać parametry lasera, żeby absolutnie nie było żadnych przykrych konsekwencji, m in. oparzeń. Wykonuje się to za pomocą aparatury Skintel. Czyta ono pokład aktywnej melaniny w naskórku i skórze właściwej i na tej podstawie przystosowuje energię wiązki laserowej. Podczas epilacji możemy się poczuć swobodnie, ponieważ nie ma jakiegokolwiek niebezpieczeństwa, że powstaną brzydkie blizny bądź odmienne niedoskonałości.

Możemy wykonać zabieg depilacji laserowej na opalonej skórze

Wszystko jest uwarunkowane tym, z jakiego dokładnie urządzenia będzie korzystał określony salon. Epilacja oliwkowej skóry jest osiągalna od kilkunastu miesięcy dzięki rewolucyjnemu laserowi Palomar Vectus. Laseroterapia jest dostosowywana indywidualnie, a do skóry początkowo przymierza się aparaturę badającą. Ryzyko poparzeń na 100% absolutnie nie istnieje. Możemy w takim przypadku umówić się na spotkanie do kosmetyczki w każdym terminie. Opalona cera jest problemem w przypadku reszty narzędzi, które w ogóle nie są tak skuteczne i czerpią z innej technologii leczenia zbytecznego owłosienia.

Depilacja z użyciem laseroterapii jest z pewnością dobrym pomysłem dla wszystkich mężczyzn, jacy planują pozbyć się przesadnego owłosienia z pleców lub okolic pach. Dziś zwraca się uwagę na albowiem komfort egzystowania. Jeśli coś nas denerwuje, natomiast zredukowanie „tego czegoś” wcale nie ma jakichkolwiek destrukcyjnych efektów zdrowotnych, mamy możliwość się na to bez problemu zdecydować. Jeżeli chcesz poczytać o wiele więcej o tym zabiegu, kliknij w owy odnośnik – Depilacja laserowa

Strona używa cookies
Ok