Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Projektowanie stron internetowych
9 listopada, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Profesjonalny tłumacz języka norweskiego
9 listopada, 2016

Lokalizowanie samochodów GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Lokalizator samochodu GPS – doskonała ochrona przed kradzieżą

Zawłaszczanie pojazdu dla wytrawnego złodzieja jest niczym „kaszka z mlekiem” Zanim jednak to uczyni zerka, który będzie przede wszystkim odpowiedni. Niejednokrotnie „węszy” po alejkach, kursuje po blokowiskach i naokoło marketów. Innymi słowy – wyznacza pojazd. Odtąd inwigiluje go przez dłuższy okres, żeby upewnić się, iż nikt go nie złapie „na gorącym uczynku” w trakcie uskuteczniania przestępstwa. Do skradzenia czyjegoś mienia przystępuje z reguły w nocy oraz zajmuje mu to nie więcej aniżeli 40 sekund. Tak – tylko tyle mu potrzeba na to, żeby wtargnąć do auta, dezaktywować zabezpieczenia oraz nim odjechać. Najprawdopodobniej zostanie nielegalnie odsprzedany. Pilnujmy więc nie tylko naszego pojazdu, lecz również dokumentów.

Doskonałym wyjściem jest ulokowanie w samochodzie odrębnego układu nadzorującego. Za jego sprawą będzie realny monitoring pojazdów GPS. Na czym on naprawdę się opiera? Otóż tenże system zapobiegawczy kontroluje, w jakim miejscu jest nasz pojazd przez 24 h na dobę. W dowolnej chwili mamy szansę stwierdzić, czy nie wydarzyło się w związku z nim coś nieprzyjemnego. Jeśli zadziała alarm, możemy momentalnie zareagować, a auto jest „obezwładnione” przez zespół zabezpieczeń. Co istotne – o wydarzeniu zostaje poinformowana najbliższa jednostka Policji, która błyskawicznie otrzymuje wszelkie szczegóły.

Lokalizatory GPS informują czynne przez całą dobę Centrum Monitoringu, z jakim podpisaliśmy umowę na dostarczanie niniejszej usługi. Operator bezzwłocznie kontaktuje się z naszą firmą planując ustalić jaka jest podstawa alarmu. W przypadku kradzieży, pojazd momentalnie zostaje zatrzymany, natomiast Policja poinformowana. Dozór GPS jest obecnie najbezpieczniejszym oraz najwydajniejszym narzędziem do ochrony prywatnych oraz służbowych pojazdów.

Monitorowanie samochodów firmowych

Dla firm, które gospodarują pojazdami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi oraz maszynami, lokalizator GPS jest wręcz nieodzowny. Za jego sprawą mamy możliwość w łatwy i funkcjonalny sposób analizować czas pracy pojazdów oraz zatrudnionych osób, monitorować zużycie paliwa, mieć dostęp do wszystkich ważnych danych w każdym momencie.

Samochody ciężarowe

Za pomocą lokalizatora GPS zawsze będziesz wiedzieć, gdzie teraz znajduje się konkretny samochód. Będziesz mógł go śledzić na mapie każdego zakątka ziemi, monitorować jego położenie (czy kierowca nim kieruje lub ma przestój), ile czasu pracownik nim kieruje, jaka jest średnia spalania, ucisk na oś oraz poziom paliwa. Wnikliwie obejrzysz trasę przejazdu, w tym punkty postojowe i przebyty dystans. I najważniejsze – w dowolnej chwili skontrolujesz działanie tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów da Ci szansę zbadania nacisku na pedał gazu, szybkości obrotowej napędu oraz jego temperatury, temperatury chłodni oraz mroźni, stanu paliwa, prędkości oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS precyzyjnie odczyta informacje z komputera pokładowego, natomiast dzięki specjalnemu raportowi cały czas będziesz wiedzieć, które samochody są głównie obłożone pracą oraz którzy kierowcy zachowują największą ilość paliwa.

Maszyny robocze

Jeżeli Twoje maszyny są umieszczone na placu budowy, przeważnie nocą, należałoby zaopatrzyć je w lokalizację pojazdów GPS. Za pośrednictwem nawigatora będziesz mógł sprawdzić napięcie zasilania, czy stacyjka i silnik są wyłączone, poziom paliwa, stan blokady rozrusznika i obecny czas pracy. Od razu da się zobaczyć ile maszyn działa, a ile ma przerwę. Raport ze skończonej pracy jest na tyle szczegółowy, że da się z dobrym skutkiem skopiować przejazd pojazdu po polach uprawnych.

Samochody osobowe

Przy użyciu lokalizatora GPS masz możliwość obserwować pracę wszystkich kierowców, analizować jaki jest poziom paliwa w zbiorniku, przebieg, nacisk na pedał gazu itp. Skontrolujesz również ilu faktycznie masz Odbiorców i przypiszesz do nich poszczególnych kierowców. Skontrolujesz dodatkowo ilość przestojów w czasie i po pracy. Jazdę służbową od osobistej odróżnisz, np. za sprawą włącznika trybu jazdy.

Gdzie można zaopatrzyć się w ten system?

Poszczególne przedsiębiorstwa, które świadczą obsługę monitorowania samochodów, można odnaleźć z wykorzystaniem Google. Na uwagę zasługuje jednakże GPS System Monitoringu – niewielkie przedsiębiorstwo z Gorzowa Wielkopolskiego. Propozycja mieści w sobie System GPS Standard oraz Urządzenie GPS PRO+. Stawki abonamentu wcale nie są wygórowane, natomiast zamontowanie zależy od wymagań Klienta oraz rodzaju auta. W wersji PRO+ dobrymi opcjami są: interfejs magistrali szeregowej, hamowanie systemu przy słabym akumulatorze i zapisywanie zmian nachylenia oraz przeciążenia. Firma GPS System Monitoringu obiecuje globalny zasięg GPS, kompletną obsługę systemu 24 h na dobę oraz – co najcenniejsze – dyskrecję.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Monitorowanie pojazdów Gorzów

Strona używa cookies
Ok