Geodeta - Wytyczanie granic działki i kamieni granicznych
Geodeta – Wytyczanie granic działki i kamieni granicznych
31 sierpnia, 2018
DENTYSTA TORUN Gabinet stomatologiczny leczenie kanalowe
Szukamy dobrego dentysty, na co zwrócić uwagę
23 stycznia, 2019

Wynajem autokarów wycieczkowych – Organizujemy wycieczkę

Wynajem autokarow Torun autobusy wycieczkowe do wynajecia

Planujesz podróż? Co sprawdzić przy wyborze przewoźnika?

Najważniejszym aspektem każdej wycieczki jest wynajem autokaru. Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy przewozowej ? Poniżej przedstawiamy krótki poradnik dla mniej i bardziej doświadczonych podróżników.

ZAREZERWUJ BILET ON-LINE

Wiele firm transportowych ma w swojej ofercie możliwość rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. Nie wychodząc z domu możesz zakupić bilet wycieczkę sobie i innym. Żeby to zrobić potrzebujesz tylko laptopa lub tableta oraz dostępu do internetu. Rezerwując bilet przez internet, najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli e-bilet, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet to ogromne ułatwienie, ponieważ nie musisz go drukować.

Dużym atutem rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest możliwość zdobycia biletu w niższej cenie. Wiele firm oferujących wynajem autokarów ogłasza specjalne oferty promocyjne dla klientów, którzy dokonują rezerwacji on-line. Jeżeli zatem planujesz wyjazd, koniecznie sprawdź, czy wybrana firma transportowa oferuje internetową sprzedaż biletów.

SPRAWDŹ AUTOKARY WYBRANEJ FIRMY

Przy organizowaniu długiej podróży, ważnym aspektem będzie funkcjonalność autobusu autokaru, którym będziemy podróżować. należy upewnić się, czy wybrany przez nas przewoźnik wygodną podróż. Coraz więcej firm przewozowych udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wyposażenia swoich pojazdów- upewnij się, że będziesz miał wygodną podróż! Sprawdź, czy siedzenia można regulować, czy przestrzeń pod siedzeniami umożliwi ci wyprostowanie nóg. Może to być ważne szczególnie w razie kilkudziesięciogodzinnej drogi- będziesz mógł się zdrzemnąć , dzięki czemu podróż minie ci o wiele przyjemniej Nie ma nic gorszego, niż {długa podróż w niekomfortowych warunkach}

następnym bardzo istotnym aspektem wyposażenia każdego busa jest klimatyzacja. Koniecznie więc upewnij się, czy pojazdy przewoźnika są w nią wyposażone. Męcząca podróż w upale lub marznięcie bez ogrzewania to również istotny czynnik długiej podróży.

Dużym plusem autokaru wycieczkowego jest wbudowana toaleta. Jest to szczególnie istotne szczególnie kiedy szukasz autokaru na wycieczkę szkolną. Dzięki autokarom z toaletą na pokładzie, zapewnisz swoim podopiecznym nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz przedłużających podróż postojów.

Jeżeli masz problemy z zaśnięciem podczas jazdy koniecznie sprawdź, czy wybrany przez ciebie bus jest zaopatrzony w telewizor, gniazdka, oraz czy ma dostęp do Wi-Fi. Dzięki gniazdkom na pokładzie będziesz mógł także oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

SPRAWDŹ, CZY TO BĘDZIE BEZPIECZNA PODRÓŻ

Dla wielu z nas długa podróż to także duży stres, szczególnie jeśli jesteś organizatorem wycieczki. Daleka droga dla wielu z nas nie należy do przyjemności. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranej przez ciebie firmy transportowej zostali odpowiednio przeszkoleni. Zwróć uwagę, czy kierowcy zmieniają się podczas jazdy.. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Oczywiście nie musi on wykorzystać tej przerwy w trakcie jednego postoju: przerwa może być podzielona na krótsze pauzy.. Pamiętaj, że jeden kierowca nie może prowadzić pojazdu dłużej niż 4,5 godziny bez przerwy- jeżeli zauważysz coś takiego, to znak, żeby nigdy więcej nie korzystać z usług tego przewoźnika. Sprawdź najlepiej jeszcze przed rezerwacją biletów, czy wybrana przez ciebie firma transportowa respektuje podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz czy jej kadra jest odpowiednio przeszkolona. Nawet kiedy różnice w cenie są bardzo duże a nie mamy gwarancji, że wybrany przez nasz przewoźnik zapewni nam bezpieczny przejazd, lepiej zapłacić za bilet droższy i mieć pewność że, nasz kierowca będzie miał zmiennika i nie zaśnie za kierownicą. Pamiętaj, że najważniejsze jest twoje bezpieczeństwo i komfort.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OPINIAMI INNYCH

Jeżeli poszukujesz firmy oferującej wynajem autokarów warto zapoznać się z opiniami innych klientów Dzięki temu dowiesz się, czy wybrany przewoźnik naprawdę jest wart polecenia. Pamiętaj, że warto korzystać z opinii innych użytkowników, żeby nie doznać zawodu i nie przepłacić.

Wiele osób nie przepada za dalekimi podróżami i często denerwuje się przed drogą. Kiedy źle wybieramy przewoźnika i jesteśmy zmuszeni przetrwać wiele godzin w ciągłym dyskomforcie, jazda staje się męką. Być może wyda się wam, że wyżej wymienione rady są sprawami oczywistymi, jednak każdy z nas kiedyś pierwszy raz wybierał się w dłuższą podróż i potrzebował podstawowych objaśnień. Wygoda w podróży jest najważniejsza, dlatego należy dobrze przemyśleć wybór przewoźnika.

Więcej poczytaj na http://www.autokaryhermes.pl/

Strona używa cookies
Ok