Adwokat Toruń - Dobry prawnik Toruń - Kancelaria adwokacka Toruń - Adwokaci Toruń - Biuro prawne - Porady prawne Toruń
Kancelaria adwokacka – pomoc w dochodzeniu odszkodowań
Marzec 8, 2017
Dekoracje ślubne - Dekoracje weselne - Dekoracje na ślub - Organizacja wesel - Dekoracje ślubne Toruń - Dekoracje samochodu weselnego
Zaplanuj swój ślub
Marzec 9, 2017

Sny o nowoczesnym samochodzie mogą się spełnić. W końcu auto nie jest dzisiaj luksusowym nabytkiem, na który stać tylko niektórych z nas. Ceny aut nieustannie spadają, a dystrybutorzy oferują co raz to lepsze rabaty, z których niełatwo nie skorzystać. Znamy to wrażenie, gdy patrzy się na reklamę najnowszego modelu samochodu i wie się – w tym samochodzie czułbym się świetnie.

Kupno nowego samochodu wiąże się jednakże z pewnymi czynnościami. Bez względu na to czy zamierzasz nabyć samochód w licencjonowanym salonie, czy w skupie aut, musisz dokładnie wiedzieć czego się możesz spodziewać. Jest wiele sytuacji w których pozornie bezkolizyjny pojazd okazał się być znacznie uszkodzony, a dobry dealer oferował kradzione auta. Nie chcemy abyś został w jakikolwiek sposób wykorzystany, dlatego właśnie przedstawiamy krok po kroku, co trzeba zrobić, aby zakupić dobre auto bez żadnych trudności. Sami zarządzamy docenianą w Polsce moto giełdą i zależy nam na tym, aby nasi Kontrahenci byli prawidłowo poinformowani w materii zakupu nowego samochodu.

Najpierw wybierz model samochodu

Przed nabyciem auta, zawsze radzimy naszym Klientom, aby odpowiednio zastanowili się nad jego rodzajem i sposobem użytkowania. Często okazuje się, że model który obecnie nam się podoba będzie dla nas kompletnie bezużyteczny. Jeśli sporo jeździsz w centrum znajdź pojazd niewielki i zwrotny, o nie dużym, ekonomicznym silniku. Możemy Tobie zarekomendować takie modele jak Opel Adam Ford Ka,|Focus, czy niezmiernie powszechny obecnie Volkswagen Golf z stylową linią. Z drugiej strony jeśli poszukujesz samochodu na rodzinne wyprawy, w takim wypadku najistotniejsze będzie bezpieczeństwo. Zainteresuj się takimi samochodami jak Ford Mondeo Combi, Citroen Xsara Picasso, czy bardziej wyrafinowany gatunek Honda CR-V z funkcją typu off road.

Gdzie kupić samochód – salon, czy skup aut?

W tym przypadku wszystko zależne jest od tego, czy masz w planach zakupić nowe, nieużywane auto, czy wolisz zaoszczędzić i nabyć używany pojazd w skupie aut. Atutem nabycia samochodu w partnerskim salonie sprzedaży jest zapewne niezawodny serwis i pewność, że dany pojazd nie uczestniczył w wypadku. A co z minusami? Z całą pewnością może Was odrzucić wartość nowego auta, za który zapłacicie nawet do trzech razy więcej, w przeciwieństwie do auta używanego. Przejdźmy obecnie do oceny nabycia samochodu w skupie samochodów. Dobrze jest zaznaczyć, ze wszystko zależy od uczciwości i doświadczenia sprzedawcy. Raczej powinniśmy wybierać firmy, o których słyszeliśmy pozytywne opinie. Zawsze możesz zweryfikować w internecie, co mówi się o danym sprzedawcy. Jakie są plusy zakupu auta na moto giełdzie? Bez wątpienia cena, o wiele mniejsza niż cena w sklepie. Mankamenty są równie klarowne – brak gwarancji, czy konkretne auto ma jakiekolwiek skazy. Jednak możemy to szybko skontrolować, prosząc sprzedającego o wizytę w najbliższym centrum kontroli pojazdów.

Zakup nowego auta – formalności

Na samym starcie warto jest skontrolować znaleziony pojazd – nie tylko pod kątem przypuszczalnych zniszczeń, ale również pod kątem miejsc rejestracji. Wybierz się z sprzedającym do najbliższej stacji kontroli pojazdów, gdzie mechanik szczegółowo sprawdzi samochód. Jeśli było ono jakkolwiek uderzone, lub w jakiś sposób transformowane, specjalista na pewno Ci o tym zakomunikuje. Kolejno pojedź na posterunek Policji, gdzie pozyskasz informację o tym, czy auto było kradzione.

Udało Ci się znaleźć upragniony pojazd. Teraz czas na formalności, które przy dobrej staranności nie muszą być mocno utrudnione. Po pierwsze podpisz umowę, lub odbierz fakturę od sprzedawcy. Taki dokument potwierdza własność danego pojazdu. Na jego bazie opłaca się w ciągu 14 dni opłatę PCC w urzędzie skarbowym, która jest równa 2% od sumy sprzedaży samochodu. Następnym krokiem jest zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC. Dzięki łatwym w obsłudze porównywarkom firm ubezpieczeniowych dowiesz się która oferta będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna. Następny etap to zarejestrowanie samochodu w właściwej jednostce urzędniczej. Do zdobycia nowego dowodu rejestracyjnego musisz posiadać ważne ubezpieczenie OC i badanie techniczne samochodu. Samochód jest już Twój. Prawda, ze łatwe?

Kupno własnego auta to przyjemność, na którą każdy z nas może sobie pozwolić. Nie ma nic lepszego niż pierwsza podróż nowym samochodem. Przed zakupem samochodu nie zapomnij o dostarczonych przez nas wskazówkach i nie popełniaj błędów które mogą Cię wiele kosztować. Jeżeli posiadasz jakiekolwiek wątpliwości, zazwyczaj możesz przetestować dane auto u specjalisty, by nie kupić złomu, który po tygodniu będzie nadawał się na złom. W naszym skupie aut niezwykle często słyszeliśmy wręcz niestworzone historie, jak zbywcy nabierali niedoświadczonych Klientów. Stąd też zwracamy szczególną uwagę na wysoką klasę sprzedawanych u nas pojazdów. Możesz mieć gwarancję, ze poszczególne dostarczane auto było przedtem dokładnie skontrolowane. Przyjedź do nas i wyjedź swoim pożądanym pojazdem. Ofertę odkryjesz na stronie internetowej: Skup aut

Strona używa cookies
Ok