ETYIECIARKA PE LABELLERS - MASZYNY ETYKIETOWANIE ETYKIECIARKI PRZEMYSŁOWE
Ultrapak – Twoje etykieciarki i maszyny pakujące
5 października, 2016
Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja w internecie – przygotuj się na nowy wymiar rozrywki
7 października, 2016

Maszyny rozlewnicze dla każdej gałęzi przemysłu

Nalewarki Maszyny Rozlewnicze Nalewaczki Ultrapak

Nowoczesne maszyny rozlewnicze od przedsiębiorstwa Ultrapak

Każda linia przemysłowa musi posiadać odpowiednią maszynę rozlewniczą, przy użyciu której artykuł natychmiastowo znajdzie się w plastikowej butelce. Nie może w nim być zbyt małej jego ilości, ponieważ nie zrealizuje standardów i zostanie zdyskwalifikowany, ani zbyt wiele – spowoduje dotkliwe szkody pieniężne. Dzięki firmie Ultrapak w naszym kraju można zakupić innowacyjne nalewarki tłokowe, Ultra Clean, ciśnieniowe, grawitacyjne, z przepływomierzami, próżniowe, wagowe oraz w odmianie monobloków. Wszystkie wyróżniają się odporną stalową konstrukcją oraz ogromną efektywnością. W salonie firmy można liczyć na obszerną konsultację fachowców, którzy od bardzo długo działają w zawodzie. Nalewarki można zaadaptować do swoistych życzeń Zainteresowanego, przykładowo. konkretnego przetworu, produktywności albo toku rozlewu. Idealnie sprawdzą się w różnych branżach przemysłu: wody mineralnej, napojów mlecznych, wina, spirytusu, napojów izotonicznych, soków owocowych z dodatkami i bez dodatków. Efektywność nalewaczek zawiera się w przekroju od 3.000 do 90.000 wypełnionych butelek w przeciągu jednej godziny. Maszyna uzupełnia szklane i plastikowe butelki i konserwy. Do gęstych, kleistych, posiadających konkretniejsze części artykułów dedykowane są dozownice. Chodzi tutaj przykładowo o dressingi, dżemy, majonezy, ketchupy, sosy, oleje jadalne oraz motorowe, pasztety, zupy rybne, potrawy z mięsiwem, przetwory pomidorowe, zagęszczone mleko, mokre pasze dla zwierząt, wyżywienie dla dzieci. Pośród dozownic wyodrębnia się: dozownice próżniowe, rotacyjne, tłokowe, kieszeniowe, wolumetryczne, półautomatyczne, automatyczne, pionowe i grawitacyjne, nalewarki Bag-in-Box, do kegów PET i kegów ze stali nierdzewnej.

Maszyny rozlewnicze – opis najważniejszych rodzajów

Głównym typem są maszyny rozlewnicze tłokowe, które wprowadzają towar w opakowania za sprawą profesjonalnych tłoków znajdujących się w cylindrach. Każdy tłok zasysa porcję wody mineralnej bądź wina i wlewa ją do konkretnych butelek. Porcja może liczyć od 5 – 1200 ml. Którakolwiek głowica posiada niezależny tłok. Nalewarki nadciśnieniowe dobrze sprawdzą się przy nalewaniu produktów z CO2 . W zasobniku buforowym wywoływane jest duże ciśnienie, za sprawą którego gazowany napój zanadto się „nie spieni”. Nalewarki ciśnieniowo – przelewowe stosuje się zwykle do lania towarów w butelki szklane i PET. Są to np. sosy albo przetwory, które posiadają spoistość „rzadką”, pieniącą się bądź średniolepką. Sprawdzą się w dziedzinie drogeryjnej i chemicznej, gdyż są w stanie ulokować w opakowaniu od 100ml – 10 l towaru. Nalewarki podciśnieniowe przystosowuje się do rozlewu alkoholi albo pozostałych płynów bez CO2. Tu wyrób jest zasysany przy zastosowaniu ejektora. Ciśnienie w zasobniku jest znacznie niższe od atmosferycznego. Maszyny rozlewnicze z przepływomierzami są najbardziej dokładne przy dozowaniu przetworu z wykorzystaniem narzędzi do sprawdzania objętości albo masy – a mianowicie przepływomierzy. Powstają m.in. w typie elektromagnetycznym i masowym. Nalewarki do nalewu w kegi PET mogą funkcjonować z odmiennymi rodzajami kegów: Petainer®, Ecokeg®, Key-Keg®, Dolium®, Polikeg® i Key Keg® Slim Line. Nalewarki do nalewu w opakowania Bag-in-Box, a ściśle maszyna STERILBOX, mogą być zaopatrzone w dźwignię. Za jej pomocą operator otwiera oraz zawiera kegi. Nalewarki w kegi ze stali kwasoodpornej – MASTERKEGS – dostosowuje się zwykle do sektora, w którym wytwarza się wino bądź piwo.

Oferta całych linii technologicznych dopasowanych do konkretnego produktu

Przedsiębiorstwo Ultrapak może dodatkowo skonstruować skończoną linię do masowego wytwarzania produktów. Zawsze eksperci firmy bazują na warunkach Kontrahenta, np. co do produktu, jaki będzie przez nią uzyskiwany, jaką płaszczyznę ma ona obejmować? Do obecnej chwili z możliwości firmy zaczerpnęli: Invento, Nałęczów Zdrój (Cisowianka), Augustowianka, Żywiec Zdrój, Staropolanka, Bartex, Akwawit – Polmos Wrocław, CEDC International (wytwarzający wódkę Bols) i Wosana. Maszyny rozlewnicze mogą być skonstruowane w wariancie monobloków albo trójbloków. Jeśli chodzi o te pierwsze, to Klient może wybrać spośród czterech typów – Magic, Magic FW, Master oraz Master Can. W technice „sterylnej” bądź Ultra Clean. Dzięki tym rozwiązaniom można produktywnie nalewać towary szczególnie „wyczulone” bakteriologicznie, przykładowo. mleko o wydłużonym terminie zdatności do wypicia. Linie techniczne wytworzone przez Ultrapak charakteryzują się indywidualnym profilem, znaczną efektywnością przy równoczesnym spełnieniu oszczędności poboru mocy i realizowaniem wszystkich wymogów higieny. Partnerstwo z rynkowymi potentatami w obszarze wytwarzania maszyn przemysłowych dało przedsiębiorstwu Ultrapak szansę na pozyskanie uznania w oczach Klientów. Chodzi o takich producentów, jak FT System, Dimac, P. E. Labellers, Zalkin, Cosmopack i grupa CFT. Dzięki nim linię technologiczną można zaopatrzyć w etykieciarki, zamykarki, tunele grzewcze, orientatory, rozdzielacze rzędów, narzędzia do dokonywania obserwacji oraz in.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani propozycją firmy Ultrapak, prosimy o kliknięcie w link – MASZYNY ROZLEWNICZE

Strona używa cookies
Ok