Ozonowanie pomieszczeń, wody i żywności
30 lipca, 2016
Jak muzyka do nauki działa na Twój mózg?
22 sierpnia, 2016

Technologia produkcji zmienia się z roku na rok. Rozwój profesjonalnych maszyn wpłynął na wzrost możliwości wielu polskich zakładów przemysłowych generując większe zyski. Obecnie duża liczba przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez nowoczesnych technologii. Pełne zmodernizowanie zakładów produkcyjnych spowodowało że wszelkie procesy robione są w szybszym tempie z pełną inspekcją jakości. Najniebezpieczniejsze z prac realizują urządzenia które pracują z znacznie szerszą efektywnością niż nie jeden pracownik. Przez to obniża się niebezpieczeństwo wypadków przy pracy i wystąpienia chorób związanych z zawodem

Wytwarzane dzisiaj przez światowych liderów maszyny pakujące to inteligentne urządzenia, których celem jest poprawa procesów wytwórczych. Najsłynniejsi producenci maszyn do pakowania blisko współpracują z ogromnymi zakładami przemysłowymi, dokładnie doglądając konkretnych elementów produkcji, co powoduje, że produkowane przez nich maszyny realizują wszelakie potrzeby masowych zakładów spożywczych, chemicznych, czy kosmetycznych. Obecnie każde przedsiębiorstwo ma możliwość wybudowania indywidualnej linii rozlewniczej, pasującej do profilu produkcji Maszyny pakujące wytwarzane przez firmy takie jak ZALKIN, CFT, COSMOPACK, czy FT SYSTEM, PE LABELLERS , charakteryzują się wygodną obsługą oraz bezpieczną eksploatacją. Urządzenia te powstają nie tylko pod względem poprawy produktywności fabryk ale również w dbałości o zdrowie osób zatrudnionych jak i kondycję otaczającej nas przyrody Poznajcie najskuteczniejsze z nich.

Wydajne i ergonomiczne etykieciarki

Etykieciarki produkowane przez producenta PE LABELLERS to wysoce funkcjonalne urządzenia o niezwykłych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w sferze maszyn etykietujących, zadbał o synchronizację urządzeń z wymogami technicznymi masowych zakładów wytwórczych. Etykieciarki funkcjonują bowiem z efektywnością sięgającą do nawet 72 000 opakowań na godzinę, co zdecydowanie podwyższa możliwości produkcyjne. Urządzenia te ozdabiają pojemniki z użyciem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet firmy PE LABELLERS zostały zaopatrzone w nietypowe rozwiązania, które zapewniają niezawodność maszyn i komfort eksploatacji Procedury powiązane z pielęgnacją etykieciarek zostały ograniczone do minimum, przez zaimplementowanie automatycznego systemy smarowania. Poszczególna maszyna może stosować kilka technik etykietowania, co powoduje, że doskonale funkcjonuje się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek wyposażona jest również w samosterujący orientator pojemników przez co może zdobić opakowania o zróżnicowanym gabarycie i formacie. Dodatkowo serwomotory jak i napędy krokowe w pełni monitorują ruch obrotowy platform. Maszyna funkcjonuje bezbłędnie, wytwarzając dochody dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z sugerowanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Ta etykieciarka aplikuje etykiety OPP z rolki wykorzystując w tym procesie klej termotopliwy. Najważniejszym składnikiem maszyny jest urządzenie regulujące folię, które prostuje jakiekolwiek pionowe przesunięcie etykiety. Ta funkcja umożliwia estetyczne wykończenie każdego pojemnika. Aplikator etykiet zaopatrzony jest także w zespół tnący, który jest zbudowany z z jednego bądź dwóch statycznych noży rotacyjnych. Budowa maszyny daje możliwość użycia rożnych gatunków kleju hot melt co powoduje, że jest wyjątkowo wszechstronnym urządzeniem, które z łatwością podlega konserwacji

Nalewarki do butelek, słoików i puszek

Nalewarki pełnią niezmiernie znaczącą funkcję w kompletnej linii rozlewniczej. Jak nie najważniejszą. Ogromna liczba producentów (takich jak CFT) zwraca szczególną uwagę do praktyczności maszyn. Wśród najczęściej stosowanych nalewarek, na specjalne podkreślenie zasługują nalewarki grawitacyjne i nalewarki izobaryczne. Maszyny te gwarantują nalew do butelek plastikowych, jak i szklanych, oraz do metalowych puszek i słoików. Nalewarki funkcjonują z skutecznością od 3 000 do 90 000 opakowań na godzinę w zależności od poszczególnego modelu.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki jak i dozownice zazwyczaj stanowią wyposażenie pełnych monobloków. Ponadto monobloki składają się także z takich akcesoriów jak płuczki a także zamykarki, poprzez co mogą przeprowadzić proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to automatyczna maszyna stworzona do rozlewu napojów gazowanych i niegazowanych w jakiegokolwiek typu puszki. Wyposażony został w innowacyjne zawory, które ograniczają natlenienie się końcowego produktu. Tryb pracy trójbloku gwarantuje całkowitą penetrację zaworu dozującego w głąb pojemnika, przez co rozdzielany płyn jest pozbawiony szkodliwych mikroorganizmów

Kolejną maszyną rozlewniczą używaną współcześnie przez wielu producentów wyrobów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Bardzo łatwo dozuje takie wyroby jak sosy lub koncentrat pomidorowy, zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa jak i ochrony jakości. Dozownice mogą dozować produkty o zróżnicowanej konsystencji i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są urządzeniami o szerokiej uniwersalności i jeszcze większej efektywności. Firma CFT, jako jeden z najznakomitszych producentów napełniarek tworzy również takie urządzenia jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Zainteresowanie nowoczesnymi maszynami rozlewniczymi kwitnie. Dziś w Polsce mnóstwo zakładów korzysta z maszyn ulepszających produkcję. Należy wspomnieć że maszyny rozlewnicze gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa procesów, co odzwierciedla następnie jakość sprzedawanych przez Państwa produktów.

Jako partner takich marek jak PE LABELLERS i CFT promujemy oryginalne rozwiązania w obszarze kompleksowych linii rozlewniczych. Jesteśmy w stanie wyposażyć każdy zakład przemysłowy w potrzebne urządzenia do pakowania i nalewania. Troszczymy się o silniejszą przyszłość wielu rodzimych przedsiębiorstw.

Niezbędne informacje o nas i o naszej ofercie znajdą Państwo na naszej stronie www: etykieciarki.

Strona używa cookies
Ok