Kotły gazowe, czy kotły stałopalne – które urządzenie wybrać?
27 lipca, 2016
Ozonowanie pomieszczeń, wody i żywności
30 lipca, 2016

W czasach masowych usług najważniejsze jest bezpieczeństwo towarów. Niezależnie od rodzaju przewozu każdy producent chce zapewnić wytworzonym produktom największą jakość. Dba zatem o nowoczesne i praktyczne rozwiązania, które chronią towar przed uszkodzeniem i zbyt dużym nasłonecznieniem. Materiały do pakowania, bo o nich mowa, wytwarzane są z najdokładniejszą precyzją. Są trwałe mechanicznie, rozciągliwe i odporne na rozdarcia. Zawsze produkowane są z myślą o estetycznym opakowaniu. Jako producent siatki do owijania palet, jesteśmy stanie dostarczyć naszym Klientom konkretne rozwiązania w okazyjnych cenach. Codziennie rozmawiamy z różnymi Klientami. Rozumiejąc ich potrzeby zdajemy sobie sprawę z tego jakie są ich potrzeby co do właściwości materiałów do pakowania. Dokładnie dostosowujemy produkty do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak: kaptury foliowe, worki do węgla i siatka do owijania palet.

Siatka do owijania palet – bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Wilgoć jest najczęściej istotnym problemem z jakim walczą pracownicy dużych zakładów. Zależnie od typu produktu, zbyt duże zawilgoceniejest w stanie doprowadzić do jego zepsucia. Oferowana przez nas siatka do owijania palet to artykuł który redukuje do zera zjawisko kondensacji, które tworzy się w efekcie zróżnicowania temperatur. Ta siatka gwarantuje maksymalną wentylację ładunku i może być skutecznie wykorzystywane do przewożenia, lub też zabezpieczania takich artykułów jak mleko, drewno, warzywa, czy owoce, które wymagają wysokiego poziomu świeżości. Siatka elastyczna do owijania palet charakteryzuje się wysoką odpornością na przerwanie i działanie promieni UV. Jako producent siatki do owijania palet oferujemy zindywidualizowany do Państwa oczekiwań produkt. Gwarantujemy całkowity wybór rozmiarów jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być używana w ręcznie lub też w owijarkach automatycznych, ponieważ jest bardzo uniwersalnym produktem.

Kaptury foliowe – maksimum komfortu, zero uszkodzeń

Proste pakowania produktów na paletach jest już w zasięgu Waszych rąk. Kaptury foliowe na palety doskonale nadają się do zabezpieczania ładunku w trakcie dalekiego transportu. Nie przepuszczają szkodliwych promieni UV i są odporne na zmieniające się warunki pogodowe. Wyróżniamy kaptury foliowe termokurczliwe i kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej. Kaptury foliowe termokurczliwe potrzebują działania ciepła do całkowitego zamknięcia. W trakcie zgrzewania idealnie dopasowują się do rozmiaru i kształtu ładunku, gwarantując najbardziej optymalne warunki bezpieczeństwa. Kaptury foliowe na palety mają jeszcze jedną, istotną zaletę. Są kolorowe i wyposażone w atrakcyjną grafikę, wydrukowaną na wierzchu. Dzięki temu stają się idealnym nośnikiem reklamy, którą zauważy każdy z odbiorców Twojego towaru. Kaptury foliowe na palety to produkt, który dokładnie zabezpieczy Twój towar przez odkształceniem i zawilgoceniem.

Kolorowe worki do węgla

Worki do pakowania węgla prezentują elegancki wygląd. Są one tworzone po to by zagwarantować najdoskonalsze warunki przechowywania opału i nowoczesną formę informacji reklamowej. Jako producent produktów do pakowania, zapewniamy również nowoczesne rozwiązania reklamowe. Na każdym kupionym przez Ciebie worku wydrukujemy atrakcyjną informację reklamową. Według nas jest to świetny sposób na zainteresowanie nowych Klientów i utrwalenie się w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla wykonane są z trwałych materiałów o zróżnicowanych pojemnościach 5 – 50 kg . Na indywidualne życzenie Klienta robimy także worki o mniej standardowych wymiarach.

Siatka rolnicza ochroną przed dziką zwierzyną

Będąc producentem siatki ogrodzeniowej wiemy, że bardzo ważne jest bezpieczeństwo. W szczególności dla rolników, którzy nieustannie walczą z głodną, leśną zwierzyną. Proponowana przez nas siatka rolnicza to konkurencyjna cena i trwałość w jednym. Po za oczywistym zastosowaniem, siatka rolnicza może być także stosowana do belowania siana i słomy. Jest to zatem produkt o niespotykanych właściwościach. W naszym sklepie produkujemy siatkę o rozmiarze i gramaturze wybranej przez Klienta. Dostosowujemy się do wszelkich potrzeb Klienta i gwarantujemy precyzyjną realizację zamówienia. Siatka rolnicza wytwarzana jest z surowców o doskonałej jakości, co sprawia, że jest chętne kupowanym produktem.

Taśmy polipropylenowe – rozwiązania na każdą kieszeń

W procesie pakowania równie ważną rolę spełniają akcesoria, które na końcu chronią ładunek przed uszkodzeniami, wilgocią i promieniami ultrafioletowymi. Produkty takie jak taśmy polipropylenowe i zapinki do ładunków to ostateczny krok do precyzyjnej ochrony towarów. Stosując taśmy polipropylenowe zapewniasz sobie maksymalny komfort i najwyższą jakość zabezpieczeń. Ze względu na niską cenę i wysoką wytrzymałość, taśmy PP są jednym z najbardziej rekomendowanych akcesoriów do pakowania. W ofercie mamy również zapinki do zabezpieczania ładunków, które konkretnie mocują każdy rodzaj ładunku na palecie. Dzięki doskonałej wytrzymałości złącza mogą być używane wszędzie tam, gdzie ochrona towaru jest najważniejsze.

Jako producent kapturów foliowych i innych produktów do pakowania jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymagania naszych Klientów. Troszczymy się o fachowe zabezpieczenia ładunków przed wilgocią i odkształceniem. Od wielu lat oferujemy naszym Klientom praktyczne i efektywne rozwiązania w zakresie pakowania. Wykonujemy indywidualne zlecenia i pilnujemy umówionych terminów. Oferujemy doskonałą jakość produktów w najniższej cenie, co przekonuje Klientów bliskiej współpracy. Zabezpieczenia Twoich produktów to dla nas główny priorytet.

Wejdź na naszą stronę www i sprawdź nasze produkty: kaptury foliowe na palety.

Strona używa cookies
Ok