Zamrażanie rur Warszawa - Usługi hydrauliczne Warszawa - Usługi gazowe Warszawa - Hydraulik Warszawa
Na czym polega zamrażanie rur?
3 października, 2016
ETYIECIARKA PE LABELLERS - MASZYNY ETYKIETOWANIE ETYKIECIARKI PRZEMYSŁOWE
Ultrapak – Twoje etykieciarki i maszyny pakujące
5 października, 2016

Na czym polega gra?

Tibia to wirtualna gra, gdzie spotykają się codziennie internauci z każdego zakątka Ziemi. Inaczej zalicza się ją do gier rozrywkę MMORPG: Massively-Multiplayer Online Role Playing Game bądź „replaying on-line”. Powstała za sprawą czterech informatyków z Niemiec, którzy skonstruowali ją w ramach testu. Pierwszy raz udostępniona szerzej została w 1997 roku. Od momentu udostępnienia minęły ledwie trzy dni, by przyłączyła się do niej pierwsza osoba on-line. Od końca lat 90 – tych płaszczyzna wizualna w grze kompletnie się nie zmieniła. Cały czas oscyluje w rejonie grafik oldschool’owych, a mianowicie opiera się na bitmapach stworzonych w grafice 2D. I być może niniejszy właśnie „szczegół” jest odpowiedzią na stale rosnące zaabsorbowanie zgłębianiem niesamowitych krain w poszukiwaniu skarbów. Omawiana gra polega głównie na szkoleniu nadrzędnych cech oraz umiejętności postaci, która została stworzona przez użytkownika. Czyha on na rozliczne potwory, magazynuje przeróżne rzeczy po straconych przez siebie wrogach i sprzedaje je Za zrealizowanie istotnych poleceń zapewniane są premie. Eksploatatorzy mogą porozumiewać się ze sobą na kilka sposobów: dyskutując bezpośrednio, realizując zespołowo kampanie bojowe, prowadząc więzi kupieckie oraz przynależąc do gildii.

Program do gry MMORPG Tibia – Tibialyzer

Niedawno w sieci został upubliczniony fachowy program do usprawnienia gry w Tibię – Tibialyzer. Jest on w całości niezależny. Jak działa? Otóż jego zasadniczym zadaniem jest skanowanie dziennika serwera oraz danych z czatu Tibia w momencie, gdy gracz jest pochłonięty walką. Informuje go o tym, jaki faktycznie zainkasuje łup, jakie poniósł obrażenia oraz jakie zdobył doświadczenie. Jest to zwłaszcza niezastąpione w czasie, kiedy internauta chce dokładnie wiedzieć jakich doświadczył szkód w przeciwstawieniu do pozostałych graczy albo czy zostały upuszczone bardzo rzadkie przedmioty. Tibialyzer posiada dostęp przykładowo do baz danych statystycznych NPC, wiedzy na temat stworzeń i artefaktów (zwłaszcza ich kropli oraz tego, gdzie można je sprzedać.) Co ważne – gracz nie musi opuszczać Tibii, żeby dysponować takimi danymi. Tybialyzer ujawnia je wszystkie za sprawą odrębnych nakładek. Dobrze jest, gdy gracz posiada nowoczesny monitor, gdyż w takiej sytuacji gra nie zostanie przez nie zablokowana. Jeżeli ekran jest niewiele starszy, to idealnym rozwiązaniem jest modyfikacja ich usytuowania. Niekwestionowaną zaletą programu polepszającego grę jest nie wywoływanie przez niego lagów, a mianowicie rozciągania momentu pomiędzy decyzjami gracza a rzeczywistą odpowiedzią gry. Dzięki opisanym nakładkom można w jasny sposób wykazać liczbę potworów, które gracz zabił i kwotę fantów, które można wykryć. Wszystkie te dane są zawsze odświeżane, a czatowanie na łupy eksplorator może przejrzeć w dowolnej chwili. Nie trzeba monitorować każdego poszczególnego łupu, gdyż program zorganizuje to za użytkownika. Jeżeli czatuje on z innymi graczami, może jednocześnie stwierdzić, jakich szkód doświadczył każdy członek grupy. Żeby uzyskać taki program wystarczy: 1) wpisać w wyszukiwarkę słowa : Tibialyzer download lub 2) wejść na stronę TibiaLyzer.eu oraz kliknąć zakładkę „download”.

Poradniki do gry Tibia – co można w nich znaleźć?

W Internecie można powyszukiwać pełno stron z poradnikami zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z grą Tibia, jak i dla tych już bardziej biegłych. Przykładowo wpisując w jakąkolwiek wyszukiwarkę wyrażenia „tibialyzer guide”, „tibialyzer reddit” bądź „Tibia przewodnik” wyświetlą się te strony, na których eksploatatorzy ze skromniejszym bądź większym doświadczeniem obrazują, jak wygrywać kolejne bitwy w różnorodnych okolicznościach. Najczęściej chodzi o wytyczne na temat: uruchamiania konta, zmiany image’u postaci, typów stworzeń, ekwipunku, hp, many, typów łączności z pozostałymi internautami, gildii itp. Ciekawe są również strony odpowiadające na takie pytania internautów jak: „Jak znaleźć się w setnym level’u w Tibii?”, „W jaki sposób zostać pr0 w Tibii?”, „Jak maksymalnie wyzyskać Knight’a?”. Takich informacji jest niezwykle dużo, toteż należy wziąć pod uwagę poziom zaawansowania w rozgrywce. Najczęściej internauci nie skupiają się na ograniczonych opisach, które do niczego nie wiodą, ale wnikliwie przedstawiają np. charakterystykę broni, wyposażenia, technik off-line i stworów. Tibialyzer guide dzielą się w zależności od gatunku wybranej istoty na: poradniki dla knighta, paladyna, druida oraz sorca. Znakomitym sposobem jest zapoznawanie się z poradnikami w postaci wizualnej np. na vimeo. Gracze konkretnie opisują odbiorcom, za pomocą jakiej strategii przeprowadzić konkretne przedsięwzięcia. Rzetelnie tłumaczą w zasadzie każdy swój ruch, np.: pokazują jak ściągnąć grę oraz program Tibilyzer, jak dać sobie radę z tradycyjnymi przeszkodami, wyjaśniają pozostałym internautom wszystkie dostępne funkcje, z jakich można czerpać w czasie gry on-line i off-line oraz chętnie dzielą się innymi doświadczeniami. Oczywiście bez odsłaniania zagadki swojego dorobku.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij TibiaLyzer Download

Strona używa cookies
Ok