Kursy bezpiecznej jazdy - Jazda defensywna - Prawo jazdy
Zostań kulturalnym kierowcą już dziś
2 marca, 2010
Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Energooszczędne okna w Twoim domu
19 marca, 2013

Organizacja urodzin dla dzieci to dopiero sztuka. Wydawałoby się, że nasze maluchy nie mają zbyt wygórowanych wymagań, aczkolwiek w kwestii swojej imprezy urodzinowej są przeważnie bardzo nieustępliwe. Nietypowe pomysły są mile widziane, podobnie jak ciekawe zabawy i paczka koleżanek i kolegów, z którymi jubilat przeżyje ten wyjątkowy dzień w roku. Rodzice mogą wybierać, czy zorganizować urodziny dla dzieci w sali zabaw, czy u siebie w domu. Interesującą opcją jest także zorganizowanie imprezy w znanej restauracji, gdzie animatorzy zadbają o rozrywkę dla dzieci. W sieci możemy znaleźć wiele ciekawych pomysłów na urodzinowe dekoracje, pyszne torty, czy pasjonujące zabawy. Obecnie możesz za niezbyt wygórowaną cenę przygotować dla swojego malucha urodziny, o których długo nie zapomni. Jeśli przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka zbliża się w szybkim tempie, a Ty nadal nie wiesz co wymyślić, odkryj nasz poradnik po urodzinowych rozrywkach. Opisujemy najfajniejsze rozwiązania na urodziny i najnowsze trendy dla rodziców.

Pomysły na urodziny dla dzieci w domu

Możliwości na przygotowanie urodzin dla Twojego dziecka w domu są ogromne. Wystarczy szczypta wyobraźni, odpowiedni moment i chętne ręce do pracy. Obecnie urodziny dla dzieci możesz zrobić bez niczyjej pomocy, ponieważ mnóstwo sklepów sprzedaje gotowe rozwiązania. W sieci znajdziesz wiele pomysłów na kolorowe ozdoby do domu, słodkie niespodzianki dla najmłodszych i pasjonujące zabawy. Lecz przejdźmy do konkretów. Pomyśl co Twoje dziecko uwielbia najmocniej na świecie. Czy pasjonuje się zwierzętami? Czy marzy by zostać astronautą czy modelką?A może lubi grać na instrumentach? Dopasowanie scenariusza imprezy urodzinowej do zainteresowań Twojego dziecka to pierwszy krok do sukcesu. Zaplanuj zabawy pod kątem pasji Twojego dziecka i kup atrakcyjne nagrody. W końcu każdy uwielbia niespodzianki. Zastanów się jak przystroić stół dla gości i jakie potrawy przygotować. W popularnych sklepach z artykułami papierniczymi kupisz kolorowe talerzyki i kubki, które po zakończonym przyjęciu możesz zutylizować, zaoszczędzając czas na sprzątaniu. Poszukaj w swojej okolicy sklepu oferującego wypożyczenie kostiumów, lub sama uszyj kilka ciuszków, w których dzieci poczują się jak w bajce. A co z zdobieniem domu? Jeśli masz możliwość kupienia kartonów, możesz szybko stworzyć zamek dla księżniczek, lub wyścigówkę dla małych rajdowców. Pamiętaj tylko, że organizacja zajmuje trochę czasu, dlatego też w miarę możliwości nie zostawiaj ich na ostatni moment. Organizacja urodzin dla dziecka w domu to mniejsze koszty, choć więcej pracy. Jeżeli jednak masz większe możliwości finansowe i nie starczy Ci czasu by zorganizować imprezę urodzinową dla dzieci w domu, najlepszą opcją będzie dla Ciebie sala zabaw.

Sala zabaw, czyli dlaczego warto oddać organizację urodzin specjalistom.

W dużej części sal zabaw zbudowana została instalacja, w której dzieci odkryją takie atrakcje jak baseny z kulkami, rury do zjeżdżania, ścianki wspinaczkowe, czy mini tory wyścigowe. Każda sala zabaw ma w swojej ofercie także tematyczne sale urodzinowe, z których można wybrać tą najbardziej pasującą do pasji malucha. Ogromnym plusem zrobienia urodzin dla dziecka w sali zabaw jest fakt, że w tym czasie rodzice mogą odpocząć, lub zająć się swoimi obowiązkami. W sali zabaw zatrudnieni są animatorzy, którzy zapewniają dzieciom rozrywkę i bezpieczeństwo. Przygotowują oni scenariusz imprezy urodzinowej, który jest następnie szczegółowo omawiany z Klientem. W trakcie trwających już urodzin prowadzą wszelkie zabawy i dbają o bezpieczeństwo dzieci na sali. Praktycznie każda sala zabaw zaopatrzona jest kawiarnię, lub mini restaurację, przygotowującą smaczne przekąski dla najmłodszych. Jeżeli nie na jej powierzchni nie znajduje się kuchnia, wówczas proponuje potrawy z współpracującej z nią firmy. Wyprawiając urodziny dla dzieci w sali zabaw masz gwarancję kompleksowej i fachowej obsługi przyjęcia. Takie miejsca zapewniają wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny, dlatego też nie musisz się martwić o swoje dziecko i jego gości.

Jakie zabawy zorganizować na urodzinach swojego dziecka? Najlepsze zabawy urodzinowe

Przykładów atrakcji urodzinowych jest mnóstwo. Możesz zaczerpnąć z tradycyjnych rozrywek, takich jak ciuciubabka, lub unowocześnić nie co imprezę, przygotowując rewię mody dla małych modelek, lub wyprawę do dżungli dla chłopców. Wszystko zależne jest od tego, czym Twoje dziecko się pasjonuje. Jeżeli Twoja córka uwielbia oglądać bajki o księżniczkach, przygotuj dla niej imprezę taneczną w sali balowej. Dziewczynki i chłopcy mogą przebrać się w stroje z dawnych czasów, oczywiście wypożyczone. Przy użyciu kartonu, lub zdobiąc wnętrze swojego mieszkania, stwórz klimat na miarę średniowiecznych zamków. Naucz dzieci tańczyć i po prostu puść wybrane utwory. Dzieci na pewno sobie poradzą. Możesz także zorganizować
zabawę w poszukiwanie zagubionego pantofelka, na podstawie zabawy ciepło\zimno.

Dla chłopców sprawdza się zorganizowanie zabawy z gatunku Piraci z Karaibów. Opracuj legendę i wydrukuj dla każdego z swoich gości mapę skarbów. Schowaj skarb w własnym ogródku, domu, lub w pobliskim parku. Możesz przygotować zabawę w podchody, w trakcie których dzieciaki będą wykonywać kolejne zadania, ułatwiające im dotarcie do celu. Dla nie co starszych dzieci przygotuj zabawę w geocaching. Wystarczy schować gdzieś dany przedmiot i ustawić jego współrzędne na urządzeniu gps. Urządzenie poprowadzi dzieci do celu, a one spędzą czas aktywnie. Ciekawym rozwiązaniem jest również wieczór z magikami, w trakcie którego maluchy nauczą się na czym polega iluzja.

Wiesz już które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze – domowe przyjęcie urodzinowe czy sala zabaw? Nie zapominaj, że tutaj liczy się zadowolenie Twojego dziecka. Jeśli odpowiednio zaplanujesz jego urodziny, nie będzie ważne czy realizowane są one w mieszkaniu, czy w atrakcyjnej sali zabaw.

Jeśli jednak lepszą opcją jest dla Ciebie sala zabaw, zapraszamy na stronę www sali zabaw w Poznaniu. Od kilku lat organizujemy urodziny dla dzieci o różnych zainteresowaniach. Gwarantujemy certyfikowanych opiekunów, wspaniałe zabawy i zdrowe posiłki. Gwarantujemy, że Twoje maleństwo długo będzie pamiętać o swoim przyjęciu urodzinowym!

Aby zobaczyć naszą stronę kliknij tutaj: sala zabaw Poznań.

Strona używa cookies
Ok