wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch
Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać
Kwiecień 2, 2017
agencja reklamowa projektowanie stron www pozycjonowanie toruń
Trendy w projektowaniu stron www
Kwiecień 6, 2017

Wynajem telebimu bardziej się opłaca

Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez

Telebimy od kilku lat są solidnym elementem lokalnej struktury. Lokalizacje, w jakich są zamontowane, nabierają zupełnie nowego charakteru. Są chętniej odwiedzane, natomiast treści promocyjne szybciej są zapamiętywane przez potencjalnych Interesantów. Technologia LED bez wątpienia ma mnóstwo walorów, jednakże absolutnie nie kwalifikuje się do najtańszych. Warunki meteorologiczne nie wpływają w żaden sposób na jasność ekranu LED, ani na system pokazywania poprzez niego poszczególnych obrazów. Niektóre są naprawdę bardzo jasne, iż widać je z odległości co najmniej 40 metrów. Również światło wcale nie stanowi większego kłopotu – treści promocyjne są wspaniale widoczne. Dzięki wykorzystaniu ochrony IP 65 ekrany LED odpowiednio funkcjonują w trakcie śnieżycy, gradu bądź ulewy. Dziś są używane jako fundamentalny sposób na potrzeby dostarczania różnych informacji, np. materiałów promocyjnych kursów walut albo rezultatów sportowych. Jako nowoczesne narzędzie marketingowe wyświetlacze ledowe stały się dosłownie nieuniknione.

Jaki wybrać telebim?

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest bezsensowne – to kwestia prosta. Żeby podwyższyć sprzedaż, przykładowo poszerzyć grono statecznych Kontrahentów i zaintrygować kolejnych, trzeba bezwzględnie wybrać metodę reklamy. Instytucje, jakie mogą przekazać o wiele więcej pieniędzy, będą publikowały spoty promocyjne na ogromnych ekranach LED bądź wyróżniać swoje produkty w telewizji. W jaki sposób realnie rysuje się nam rzecz z ekranami LED? Czy wynajem ekranów jest obecnie naprawdę taki opłacalny? Jak ma się sprawa z telebimami od strony technicznej? Jak sprawić, aby po dłuższym czasie (m in. po paru latach) pokazywał reklamy jak nowy? Mówiąc w skrócie nie ma możliwości pokrótce odpowiedzieć na wszystkie pytania, gdyż niektóre rzeczy wiedzą głównie osoby świetnie rozumiejące branżę.

Rozważając zakup lub najem ekranów LED, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy, jakie mają wielki wpływ na jego działanie po długim czasie. Nie chodzi jedynie o opłatę i klasę, na jakie na początku kierują uwagę klienci.

Klasa diod, z których został zaprojektowany telebim

Taki element orzeka o żywotności ekranu LED, jego czystości oraz… kosztowności. Wyświetlacze ledowe niewiarygodnie tanie są zawsze zaprojektowane z chińskich diod, które posiadają niezwykle słabą przejrzystość oraz mogą wywoływać bardzo dużo kłopotów w trakcie renowacji. Oprócz tego wielokrotnie można zaobserwować niejednolity kolor ekranu, jakie są po prostu rozbieżnością temperatur, która dokonuje się w diodach o bogatych odcieniach. O wiele bardziej przychodowy jest obecnie wynajem ekranów LED, które są wykonywane w Tajwanie. Mówiąc w skrócie nie oszukujmy się jednak – najwspanialsze wyświetlacze ledowe są formowane w Stanach Zjednoczonych i Japonii.

System przytwierdzania pojedynczych diod

Istotne jest też to, czy są spajane manualnie czy maszynowo. Jeżeli chodzi o diody montowane manualnie, musimy mieć na uwadze to, że pojedyncze diody mogą ulec awarii oraz będą wygasać. W efekcie na telebimie będą obserwowalne czarne punkty, zaś regeneracja także nie należy do najprostszych. Diody montowane przemysłowo nie wyrządzą nam wspomnianych problemów.

Przejrzystość ekranu LED

Nie może być uzależniona od warunków klimatycznych, przykładowo gorącego powietrza albo słońca. Czytelność rzędu 5.000-7.000 cd wystarczy, aby móc emitować spoty w każdych warunkach, choćby podczas gwałtownych śniegów.

Oprogramowanie

Powinniśmy koniecznie zwrócić uwagę na oprogramowanie, przy użyciu którego będziemy mieli możliwość wnosić modyfikacje na telebimie, tzn. puszczać nowe informacje, ustawiać je w określonej kolejności itd. Bardzo dobrze by było, jeżeliby ekranem LED można było manipulować na odległość (czyli przez Internet). Jednym spośród najpopularniejszych programów jest naturalnie Screen Show firmy Revolution-Tech. Mamy szansę przy jego użyciu przygotowywać faktycznie rozbudowane konfiguracje reklam, a to zarówno dla firmy podnajmującej telebim, jak i dla oferenta, jest nadzwyczaj istotne.

Czy opłaca się inwestować w telebimy?

Całość zależy od tego, w jakiej okolicy będzie zainstalowany, jaką będzie posiadać wielkość oraz marki. Jeśli zainwestujemy w chiński ekran LED, to bez wątpienia trzeba mieć na względzie to, że będzie domagać się wielu napraw, zaś w późniejszym czasie – sporych wydatków. Telebim posiada prawdziwą przewagę nad tradycyjnymi wewnętrznymi przekaźnikami informacji, np. billboardami. Inna jest po prostu czytelność obrazu. Konsumenci mocno kierują uwagę na energiczne treści reklamowe, które pochłaniają podobnie jak obrazy w kinie. Dla pewnych osób stawka wynajęcia telebimu będzie stawką zaporową, natomiast na wzniesienie telebimu należy mieć specjalistyczne uprawnienie (nie możemy przymocować zaprezentowanego wielkiego obiektu „obojętnie gdzie”). Trzeba pamiętać, iż monitory LED bynajmniej nie mogą być montowane prostopadle do jezdni, ponieważ oślepiają kierowców – są w takiej sytuacji rozpatrywane troszkę jak niebezpieczeństwo. Warto jednak pozyskać albo pożyczyć świetnej jakości ekran LED, ponieważ Kupujący w przytoczonym przypadku dużo lepiej zauważają materiały promocyjne. Natomiast firmy częściej płacą za emisję reklam, bowiem wpływa to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zainteresowany zaprezentowaną odmianą promocji, wejdź w link mieszczący się tutaj – Wynajem ekranów LED

Strona używa cookies
Ok