tanie banery drukowanie banerów banery Łomża
Reklama wielkoformatowa wciąż wpływa na odbiorców
15 kwietnia, 2017
pozycjonowanie stron toruń pozycjonowanie pozycjonowanie firmowych stron
Pozycjonowanie – kluczowe informacje dla początkujących
20 kwietnia, 2017

Wynajem wysokiej jakości telebimów na imprezy masowe

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

Dzięki telebimom impreza nabierze odpowiedniego charakteru

Dzisiaj każda masowa impreza powinna mieć należytą scenerię wizualną i dźwiękową. Rejony, w jakich kluczowe są: przekaz telewizyjny, dźwięk i światło, z całą pewnością trzeba zainstalować funkcjonalne – i naturalnie dobrej klasy – wyposażenie transmisyjne. Branża rozrywkowa jest branżą szczególnie trudną, bowiem każdy jednorazowy koncert lub zdarzenie sportowe powinno spełnić pragnienia większości uczestników. Każdorazowo wyczekują oni na genialne wydarzenie bez zbędnych zakłóceń.

Telebimy to dziś najbardziej nowatorskie oraz niezawodne akcesoria, przy użyciu których można podczas imprezy grupowej puszczać przeróżne treści, przykładowo treści reklamowe darczyńców. Tego rodzaju wyświetlacze stosuje się jako inscenizację wydarzeń handlowych, na pokazach mody, konsultacjach i wystawach. Bardzo często możemy je zaobserwować w domach handlowych, na wernisażach oraz salach sportowych. Mają szansę pełnić funkcję główną (tak jak na koncertach) lub jako swoisty kontekst (przykładowo w przypadku meczy siatkówki). Odmiennym zwyczajem na spożytkowanie ekranów ledowych jest rozlokowanie ich w przestrzeni miejskiej na potrzeby wyświetlania materiałów reklamowych czy klasycznych informacji, np. pogody i godziny.

Należałoby wyeksponować to, iż bynajmniej nie trzeba wkładać zebranych funduszy w tak cenny sprzęt. Coraz częściej nawet bogate przedsiębiorstwa korzystają z wynajmu telebimów, bowiem – prawie zawsze w pakiecie – nabywają ekipę techniczną, m. in. do przymocowania sprzętu przed zdarzeniem albo jego rozmontowanie niezwłocznie po nim. Dzięki przenośnej formy monitory mamy szansę w przystępny sposób przewieźć, tam, w których są akurat nieodzowne. Część firm, które co najmniej kilka lat zajmują się stawianiem telebimów, mogą skończyć tę pracę w niemalże 45 minut. Mamy szansę jeszcze dowolnie ustawić kąt pochylenia ekranu, oraz manipulować nim dookoła własnej podstawy.

Imprezy, na których nie może zabraknąć telebimu

Telebim do wynajęcia – albowiem takim sformułowaniem wielokrotnie w sieci prezentuje się ekrany ledowe, które udostępniają różnorakie przedsiębiorstwa – znakomicie sprawdzą się na naradach. Często treść nie potrafi dotrzeć do wszystkich zebranych (uciążliwe jest zgromadzenie ich w jakimś konkretnym rejonie), zaś wyświetlacze ledowe sprawnie niwelują taki kłopot. Dodatkowo wszyscy uczestnicy imprezy mogą faktycznie brać udział w debacie, zatem na żywo kierować pytania.

Koncerty i uroczystości „na zielonej trawce”, np. festiwale, to dodatkowe widowiska, na jakich muszą obowiązkowo być zamontowane wyświetlacze diodowe. Treść musi „dojść” do setek gości oraz w sumie nie musi być skupiony w głównym miejscu. Zazwyczaj prócz pojedynczego centralnego telebimu zakłada się parę niezależnych w wielorakich rejonach miasta, które zajmują dodatkowych zainteresowanych. Nieraz tym wydarzeniem będzie nocny festiwal kabaretów, a czasami występ popularnego zespołu. W pierwszym przypadku właściwie powinny spełnić swoją rolę dwa lub trzy telebimy, na jakich będą skupiać swoją uwagę widzowie z najodleglejszych lokalizacji. W przypadku koncertów nieunikniona jest fachowa oprawa, która opiera się na umieszczeniu najdoskonalszej jakości nagłośnienia, podświetlenia, efektów scenicznych (m. in. kolorowych laserów).

Gdzie jeszcze można wykorzystać telebimy?

Ekrany LED są znakomitym rozwiązaniem nie tylko na ogromne wydarzenia sceniczne, które przyciągają setki lub tysiące odbiorców. Można je spostrzec codziennie, przykładowo w kafeteriach albo „pod parasolami” w lato. Osoby, jakie z dowolnego powodu w sumie nie mają możliwości znaleźć się w nowym mieście na zaskakującym wydarzeniu sportowym, mają możliwość bezproblemowo spotkać się w tzw. „strefie kibica” oraz spozierać na relację z pojedynku drogiej drużyny. Uczestnicy mają możliwość zatem liczyć na najwyższą rozdzielczość emitowanego obrazu i niezwykłe emocje. Powszechnie przedsiębiorstwa, które wypożyczają takie telebimy, gwarantują również zadaszoną estradę, mocne drewniane ławy, catering i mnóstwo dodatkowych niespodzianek.

Ile kosztuje wynajem telebimu?

W przypadku kiedy pragniemy zakupić telebim, to cena będzie wahać się w granicach od 12 tys. do 50 tys. złotych. Dobrej klasy, masywne telebimy będą miały wartość od około 45.000 zł i więcej. Z pewnością dużo bardziej kalkuluje się wynająć telebim (w szczególności, jeśli przedsięwzięcie będzie miało charakter niepowtarzalny). Natychmiast po napisaniu w wyszukiwarkę, m. in. słów „telebim wynajem”, możemy stwierdzić, że opłaty wypożyczenia telebimu o charakterze sportowym zaczynają się już od 100 zł za dobę. Wszystko w sumie jest zależne od konkretnej oferty przedsiębiorstwa (oraz liczebności wypożyczonych ekranów LED), jak i rozmiaru działań wskazanej firmy.

Jeżeli zainteresował Cię ów materiał oraz planujesz dowiedzieć się dużo więcej o scenografii audio-wizualnej na najprzeróżniejsze widowiska, wejdź w link po prawej stronie – Telebim do wynajęcia – a prawdopodobnie znajdziesz to, czego właśnie poszukujesz.

Strona używa cookies
Ok