oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Oświetlenie kuchni – aranżacje
25 października, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Profesjonalna odbudowa włosów
31 października, 2016

Awaryjne otwieranie zamków

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Złamałeś klucz do swojego auta?

Nieraz zdarza się, że przez nieuwagę lub pośpiech zgubimy kluczyki od samochodu na tylnym siedzeniu bądź złamiemy klucz w zamku. W takiej sytuacji powinniśmy skontaktować się z ekspertem aniżeli apelować o radę „osoby z ulicy”. Aby otworzyć drzwi do auta, niezastąpiona jest odpowiednia wiedza, która wykracza poza tradycyjne ślusarstwo. Nie chcemy ponadto wyczekiwać na profesjonalistę przez kilka godzin. Dlatego doskonałym wyjściem jest wezwanie firmy, która takimi rzeczami zajmuje się na co dzień. Wystarczy napisać w wyszukiwarce w telefonie zwroty „otwieranie samochodu Gorzów lub „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” i odszukać stronę naszej firmy.

Awaryjne otwieranie samochodów to bowiem nasza specjalizacja. W danej chwili możemy uruchomić którykolwiek zamek wszystkich marek, modeli i roczników, także tych z układem podwójnego ryglowania. Ponad to:

 • wyeliminujemy złamany klucz z przewodu zamka
 • naprawimy lub wymienimy zamek samochodowy oraz stacyjkę na nowe
 • odnowimy popsuty bądź powłamaniowy zamek
 • zregenerujemy stacyjkę – powłamaniową lub uszkodzoną
 • dorobimy klucze do samochodu
 • przystosujemy stacyjkę bądź zamek pod funkcjonujący klucz
 • uruchomimy auto, do którego właściciel stracił wszystkie klucze
 • wyłączymy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Nie działajmy pochopnie

Otwieranie drzwi od pojazdu przez naszego specjalistę może potrwać od paru chwil do kilku minut. Przebiega ono całkowicie bezusterkowo. Inaczej mówiąc – wcale nie zostawi żadnych znaków, żadnych niedociągnięć. Należność za odblokowanie samochodu jest negocjowana indywidualnie i uzależniona jest od wariantu, w jaki został zniszczony zamek, miejsca, w jakim stoi samochód oraz marki, modelu i rocznika. Nasz fachowiec będzie miał ze sobą specjalny sprzęt, za pomocą którego jest osiągalna tak błyskawiczna pomoc. Powinniśmy mieć na uwadze, iż producenci aut konstruują coraz nowocześniejsze zabezpieczenia. Tym bardziej nie powinniśmy na własną rękę próbować wejść do wewnątrz lub stosować rzeczy znajdujących się „pod ręką”. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, które mogą być wykorzystane do renowacji lub zmiany zamka.

W sytuacji gdy zamek nie reaguje w odpowiedni sposób, prawdopodobnie oznacza to, że wyraźnie zatarły się krawędzie kluczyków oraz zapadek (znajdują się w zamku). Jeżeli zastąpimy je nowymi, zamek będzie funkcjonował znowu przez niezwykle długi czas – przynajmniej parę lat. Większym problemem są zniszczenia mechaniczne powstałe w rezultacie próby włamania się do auta. Mino, że zewnętrzna strona prawdopodobnie wygląda okropnie, takie zamki da się skorygować! Dopiero wtedy, kiedy zamek jest połamany, powinno się go wymienić na nowy oraz przystosować do używanych kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów obejmuje również wymianę obudowy do pilota i klucza oraz zamianę mikro wyłączników (microswitch). Ponad to nasz ekspert może przełożyć transponder z niesprawnego klucza do innego. Tym samym uda się zapobiec kodowaniu następnych kluczy.

Co zrobić, gdy nie możemy otworzyć drzwi do domu?

Odblokowujemy, zmieniamy lub odnawiamy każdy typ zamka. Także od skrzynki pocztowej, jak i te nadzwyczaj wyszukane – od sejfów. Otwieramy drzwi od mieszkań, domków jednorodzinnych, biur, magazynów i przeróżnych pomieszczeń użytkowych w niezawodny, kompetentny i błyskawiczny sposób. Praktycznie w ogóle nie ucierpią w trakcie wykonywania usługi ani drzwi ani futryny.

 • odnowimy lub wymienimy zamki w drzwiach w sytuacji wtargnięcia, awarii bądź dewastacji
 • ulokujemy posiłkowe zamki w mieszkaniach
 • otworzymy sejf lub kasę pancerną
 • oferujemy rzetelną ochronę i przegląd zamków w sejfach oraz kasach pancernych
 • poradzimy w zakresie ochraniania mieszkań, domów wielorodzinnych oraz najrozmaitszych lokali przed przestępcami
 • poradzimy ponadto w obszarze ubezpieczeń technicznych, niezastąpionych do ubezpieczenia majątkowego

Co wyróżnia naszą firmę?

U nas pracują wyłącznie kompetentni eksperci, którzy legitymują się odpowiednimi uprawnieniami, kursami oraz szkoleniami prowadzonymi przez znanych wytwórców zamków i pozostałych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, przy użyciu których nie zostanie naruszony (przykładowo porysowany) żaden zamek albo framuga drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów Można korzystać z naszych usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w dni „niepracujące” (święta). Obiecujemy błyskawiczny dojazd natychmiast po odebraniu zawiadomienia o usterce. Świadczymy usługi w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Baczyna-Santocka, Karnin, Nowy Dwór, Śródmieście, czy Zawarcie oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Kostrzyna nad Odrą, Międzyrzecz, Skwierzyna, Drezdenko, Marwice, Wieprzyce, Lubczyno, Niwica, Łagodzin, Ciecierzyce, Chwalęcice,czy Wojcieszyce.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Otwieranie samochodów Gorzów

Strona używa cookies
Ok