Dobry fizjoterapeuta w Toruniu: rehabilitacja a leczenie kręgosłupa
22 grudnia, 2016
Projektowanie ogrodów kamień ogrodowy Toruń
Ciekawe projekty ogrodów
25 grudnia, 2016

Dj na eventach klubowych

Dj na imprezy klubowe dj na eventy dj Łódź
Wyskoczenie do klubu w piątkowy bądź sobotni wieczór, oznacza dla większości studentów idealny sposób na spędzenie niezagospodarowanego czasu. I nie tylko – chodzi ponadto o wytchnienie, przykładowo po wymagającym dniu w pracy, po nadzwyczaj istotnym sprawdzianie (np. licencjackim), po zdobyciu umowy o pracę, na którą od dłuższego czasu się czekało. Powodów do ucztowania można prawdopodobnie znaleźć tyle, ile jest osób na świecie. Jak się jednak zorganizować do takiego eventu, na którym kluczową postacią troszczącą się o scenerię instrumentalną jest DJ? Co ubrać, w jaki sposób się zachowywać i na który alkohol się zdecydować, w sytuacji gdy idzie się do klubu pierwszy raz? Dla gości imprezujących regularnie odpowiedzi na owe pytania będą proste, wszak średnio obeznanym bez wątpienia się przydadzą.

Jak sprawdzić, który klub jest dla mnie najlepszy?

Którykolwiek klub ma swój, wyjątkowy charakter. By dobrać ten, który będzie najbardziej przystawał do naszych preferencji, najlepiej: po pierwsze – popytać przyjaciół, którzy poprzednio w nich imprezowali oraz wiedzą mniej więcej jaka dominuje tam atmosfera. Po drugie – bez niczyjej pomocy większość odwiedzić i na własne oczy stwierdzić, który jest odpowiedni. Po trzecie – przeanalizować to, na czym głównie nam obecnego wieczoru zależy, np. szukamy drugiej połówki, przyjaźni albo wyłącznie szalonej zabawy do wschodu słońca. Na wielu stronach internetowych można też wynaleźć sporo stron typu „przewodnik balangowicza”, na których znajdują się uniwersalne porady na temat typowych przygotowań do nocnego wyjścia. Jeśli jednak wybraliśmy event klubowy z DJ-em, wówczas należy kierować się tutaj trochę innymi wytycznymi. Jakimi?

Bez czego nie można się obyć idąc na imprezę?

Pod żadnym pozorem w ogóle nie możemy wypijać niezliczonej ilości alkoholu na pusty żołądek i wędrować do klubu już podpitym (czy dosłownie upitym). Wtedy cała rozrywka utraci sens. Po godzinie lub dwóch nie będziemy w stanie korzystać z uroków klubu. Zaś co istotniejsze – z propozycji muzycznej DJ-a na zabawie! Najlepiej jak spożyjemy wartościowy posiłek (nie objadając się). Do lokalu trzeba iść z lekką głową, w doskonałej formie oraz z pozytywnym podejściem. Nie warto „przyodziewać się” warstwowo, albowiem zazwyczaj jest w nim bardzo ciepło. Można nieskrępowanie podskakiwać na krótkim rękawku. Panowie, którzy zamierzają ubrać koszulę z długim rękawem, powinni bezzwłocznie wpakować ją z powrotem do szafki! Nadzwyczaj szybko powstaną plamy od potu, co może bardzo szybko zrazić płeć piękną do obcowania w czasie tańca. A skoro o kobietach mowa… należy omijać z daleka grubsze szarawary, pończochy pod nimi i wszystkie rzeczy, które wyglądają na wydziergane przez babunie na drutach… Zupełnie nie stosuje się one na omawianą okazję. Jeśli nadal nie mamy koncepcji jak się ubrać, powinnyśmy popatrzeć na zdjęcia DJ-a na imprezie. Następną rzeczą jest czarodziejski kolor biały. Klubowicze muszą z niego zrezygnować na rzecz ciemniejszych barw. Białość gwałtownie odbija światło oraz odsłoni jakiekolwiek niedoskonałości bielizny. Albo fakt całkowitego jej braku. Powinnyśmy dopasować z taktem opalizujące dodatki, m in. fluorescencyjne kolczyki.

Żeby impreza nie była „porażką”, nie może rozgrywać się ewidentnie bez:

  • dobranej drużyny znajomych,
  • najrozmaitszych osób, w gronie których bardzo lubimy przebywać,
  • odrębnego miejsca dla klientów tańczących oraz pijących,
  • zgadywanek, quizów i pozostałych gier
  • dobrej oprawy muzycznej

Trzy najpoważniejsze błędy kobiet wędrujących na zabawę

Niebotyczne szpilki. Te wyrażenia są oczywiste dla większości klubowiczów. Takie buty są bardzo krępujące, zazwyczaj sztywne po stronie wewnętrznej oraz chorobliwie deformują stopę. Można się łatwo przewrócić, dostać modzeli oraz odparzeń (przeważnie, kiedy właścicielką kolosalnych szpilek jest kobieta zakładająca je raz na jakiś czas), nadepnąć komuś na stopę i wyrządzić ogromny ból. Zazwyczaj do lokali w ogóle nie można wkraczać w szpilkach posiadających metalowy obcas, bo można nimi zniszczyć, np. parkiet albo wyjątkowe elementy umeblowania. Drugim fatalnym uchybieniem pań jest podskakiwanie z rozpuszczonymi i równolegle mokrymi włosami. Można uderzyć nimi kogoś po twarzy, wcale nie prezentuje się to elegancko oraz nie będzie przychylnie kogokolwiek odczuwane. Ostatnim ważnym uchybieniem Pań jest branie ze sobą na imprezę z DJ-em dużej torby z wszystkimi dokumentami, mnóstwem pudrów, telefonem, tabletem oraz pozostałymi rzeczami, które rzeczywiście są zbędne. Jeżeli zdarzy się, iż nikt z kompanów niestety nie będzie obserwował kurtek oraz torebek, mamy szansę paść ofiarą przywłaszczenia. Natomiast wówczas stracimy wszystko, z czym przybyliśmy do klubu. Należałoby wziąć ze sobą małą listonoszkę do przewieszenia na szyi albo inną lekką torebeczkę, do której pakujemy wyłącznie to, co naprawdę konieczne, np. pieniądze oraz telefon. Z taką torebką będzie można chociażby tańczyć (jeśli nie jest wyraźnie obciążona).

Jeśli nie masz zielonego pojęcia jak wygląda zabawa klubowa z udziałem słynnego DJ-a, wejdź w ów odsyłacz – DJ Jacek PP na imprezy w Łodzi

Strona używa cookies
Ok