Projektowanie ogrodów nowoczesnych
1 października, 2015
Odszkodowanie za wypadek dla każdego
18 kwietnia, 2016

Żadna impreza nie obejdzie się bez muzyki. Jako profesjonalny DJ mogę zagwarantować Tobie i Twoim gościom zabawę przy doskonałej muzyce. Od ponad 10 lat zajmuję się organizację takich imprez jak: imprezy firmowe, studniówki, osiemnastki i wesela. Zawsze zgromadzeni goście bawią się do białego rana przy serwowanych przeze mnie utworach. Każda impreza jest dla mnie unikatowym wydarzeniem, które traktuję bardzo indywidualnie. Jako DJ dam z siebie wszystko, aby Twoja impreza była udana.

DJ na osiemnastki.

Osiemnastka to niezwykła okazja. Z każdym Klientem indywidualnie omawiam plan imprezy, dobierając muzykę do jego potrzeb. Tuż przed imprezą dostarczam niezbędne akcesoria i sprzęt muzyczny, a także dawkę pozytywnej energii, która udziela się wszystkim gościom. Ze względu na specyfikę osiemnastki, zazwyczaj gram nowoczesne i taneczne utwory. W zależności od Twoich potrzeb oferuję konkurencyjne ceny i nie zapomniane wrażenia.

DJ na wesela.

Wesele jest zawsze pełne elegancji i niezapomnianych chwil. Najważniejszy jest pierwszy taniec Pary Młodej, w trakcie którego cieszą się oni swoim szczęście w towarzystwie gości i swoje ulubionej piosenki . Organizacja wesela to dla DJ’a prawdziwe wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – od rozsadzenia gości, aż po wybór piosenek, przy których każdy będzie się dobrze bawił. W mojej karierze zawodowej wiele razy obsługiwałem wesela i dziś jestem jednym z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów.

DJ na bal studniówkowy

Studniówka to ostatnia okazja do wspólnej zabawy z kolegami koleżankami z szkolnej ławki. Należy więc spędzić ją w doborowym towarzystwie przyjaciół i muzyki. Moje bogate doświadczenie zawodowe umożliwia mi organizację studniówki na najwyższym poziomie. Zajmę się przygotowanie oprawy muzycznej i dostarczeniem profesjonalnego sprzętu. Z pewnością będziecie zadowoleni z moich usług, a studniówkę będziecie wspominać miło przez długi czas.

Dj na imprezy biznesowe.

Obsługa imprez firmowych to jedna z moich specjalizacji. Niezależnie od miejsca i czasu, będę w stanie poprowadzić całą imprezę, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Charyzma i znajomość rynku muzycznego to jedne z moich największych zalet. Mieszając je z dobrą muzyką, będę w stanie zorganizować dla Was imprezę firmową naprawdę wysokich lotów.

Moja przygoda z konsoletą rozpoczęła się już w szkole średniej. Od tamtego czasu ubyło już sporo lat, w trakcie których, zdobyłem bogate doświadczenie na scenie klubowej i w organizacji imprez takich jak: osiemnastki,, studniówki, wesela i imprezy firmowe dla wielu Klientów. Jako DJ cechuję się nie tylko świetnym słuchem, ale także gustem muzycznym. Potrafię dostosować się do typu imprezy i rozbawić każdego, kto stanie mi na drodze. Jeśli szukasz DJ, który spełni Twoje wymagania, zadzwoń do mnie.

DJ Toruń – profesjonalne usługi muzyczne w zasięgu Twojej ręki

Strona używa cookies
Ok