Gdansk Taxi - Transport z lotniska - Airport Gdansk - Gdansk Shuttle
Jak zwiedzać Gdańsk? Poznaj najlepsze opcje transportu
27 sierpnia, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Escape room – pokój pełen tajemnic
8 września, 2016

Skorzystaj z oferty wyjątkowych dywanów w nowoczesnym stylu

dywany nowoczesne dziecięce wełniane sklep internetowy

Typy dywanów nowoczesnych oraz nasze kolekcje

W tym momencie posiadamy pełen wybór nowoczesnych dywanów, które są produkowane przy użyciu takich technologii, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe oraz BCF. Dywany nowoczesne pierwszego rodzaju są uszyte z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej, ponadto stabilizowanej termicznie. Taka dzianina składa się z dwóch zapętlonych ze sobą niteczek. Na ostatnim etapie prac fryzuje się je, zaś podszycie obcina manualnie. W kolekcji wyszukają Państwo, m. in. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Rozmiar modernistycznego dywanu rodzaju Fryz może wynosić od 67×67 cm do 280×370 cm. Kolejny rodzaj dywanów niekonwencjonalnych zrobiony jest za pośrednictwem metody heat-set, w rezultacie przypominają dywany wełniane. Uzyskiwane są w Turcji, zatem cechują się rewelacyjną jakością oraz szerokim wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o ornamentach tradycyjnych, jak i tych z powycinanymi rysunkami. W tym momencie posiadamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER oraz MANGO. Oryginalną fakturą i doskonałą solidnością wyróżniają się niebanalne dywany sznurkowe. Tkane są poziomo, dzięki czemu są wytrzymałe na intensywne eksploatowanie. Poza tym są wygodne, nietrudne w oczyszczaniu i co ważne – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są stwarzane za pomocą maszyn. Inaczej określa się je jako „dywany przycinane”. Cechują się urzekającymi wybarwieniami oraz wyjątkową odpornością na wycieranie. Fundamentalnym półfabrykatem, z którego wytwarza się takie dywany, jest polipropylen.

Dywany dziecięce – idealne do zabawy i nauki

W naszej ofercie nie może zabraknąć dywanów dla najmłodszych, które mają realizować dwa zadania – być doskonałym wystrojem sypialni i edukować. Toteż dywany dla dzieci dostępne są w rozmaitych wersjach kolorystycznych, posiadają „stworzone” sytuacje z bajek, natomiast w typach wychowawczych – zabawy planszowe, drogi, dworek, oraz puzzle. Wszystkie są tworzone zgodnie z wymaganiami wytwarzania dywanów dla dzieci. Zatem posiadają wszystkie obowiązujące certyfikaty bezpieczeństwa. W tej chwili posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky i SONIC KIDS COLLECTION. Dywany dla dzieci JUPPI wyróżnia wykorzystanie głębokich, żywych, różnorodnych tonacji. Pojedyncze dywany mogą wizualizować zamek, drogę w mieście, odciski palców, aleję ułożoną z kredek bądź figury abstrakcyjne. Dywany dla dzieci z rodzaju FUNKY to m.in. dywany z obrazami artystycznymi i bajkowe postacie. W przypadku kolekcji SONIC, można wybrać dywan z motywem roślinnym, z Formułą, w motylki lub z jezdnią. Dywany dziecięce są bardzo dobrą alternatywą w stosunku do pozostałych, domowych zabaw. W rezultacie Państwa dziecko na pewno nie będzie się nudzić!

Dywany wełniane – podaruj sobie odrobinę luksusu

Przedstawiamy Państwu najdoskonalszej jakości dywany wełniane, które sprawdzą się nie tylko w pokojach u osób z wielorakiego typu alergiami. Fantastycznie harmonizują z wieloma miejscami, bowiem mają modernistyczne wzornictwo i delikatne, naturalne, pogodne kolory. Wybierać można spośród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC wykonane są ze 100% owczej wełny, w rezultacie będzie pasować praktycznie do któregokolwiek wnętrza. Owcza wełna jest przyjemna, miła w dotyku i dostarcza ciepło. Nie musicie Państwo zatem obawiać się w chłodne, bądź zimne dni, nieprzyjemnego odczucia dywanu pod stopami w jesienny ranek. Podszycie ma grubość 7 mm oraz jest wytrzymałe na wycieranie i proste w utrzymaniu czystości. Dywany ostatniego rodzaju wytwarzane są poprzez rodzimego (konkretnie białostockiego) fabrykanta – Angella S. A. Co wyjątkowo istotne – są nieczułe na oddziaływanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są wyrabiane z niebarwionej wełny owczej, zaś kolorystyka bazuje na kolorach ciepłych, naturalnych – brązu oraz szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są tworzone ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz charakteryzują się wyjątkowo popularnymi kolorami. Uatrakcyjnią każde dzisiejsze wnętrze. Angella FOLK to dywany tkane maszynowo korzystając z techniki Axminster. Zostały wyróżnione i nagrodzone na wielu prestiżowych wystawach oraz targach międzynarodowych. W ich składzie jest 80% wełny i 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji charakteryzuje się tradycyjnym, regionalnym stylem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN stworzone zostały w 100% z czystej wełny przy zastosowaniu techniki plecenia Wilton. Wielkość podszycia osiąga 8 mm, natomiast ciężar jednego metra kwadratowego – 2500 g. Ta kolekcja cechuje się: preparacją antymolową, idealnym osłabianiem dźwięków w mieszkaniach i jest szczególnie wytrzymały na zapalenie. Posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny. Natomiast dywany Angella AGNUS posiadają styl znany od lat. Przygotowane zostały w 100% z wełny naturalnej bez dodatku barwników.

Zapraszamy do sklepu: Dywany wełniane

Strona używa cookies
Ok