banery reklamowe - druk banerów - banery Kraków - druk banerów Kraków
Banery reklamowe: projekt, druk i lokalizacja
11 listopada, 2016
Armatura pneumatyczna - Sprężarki tłokowe - Elektrozawory pneumatyczne
Instalacje pneumatyczne dla każdego
19 listopada, 2016

Oprawa wizualna uroczystości weselnych

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Oprawa muzyczna wesela

Czy razem marzycie o tak niesamowitym pierwszym tańcu, że goście będą naprawdę wzruszeni i długo pozostanie on w ich pamięci? O aurze przesiąkniętej magią, podziwie w oczach najbliższych oraz swoich? Jeżeli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, bez wątpienia potrzebujecie wytwornicy zachwycających chmur.

Ślub jest jednym spośród najważniejszych etapów w życiu – nie można tego zakwestionować. Wszystkie przygotowania muszą być dopięte na ostatni guzik, bowiem nikt wcale nie zamierza przeżyć w takiej sytuacji jakichś nieprzyjemności połączonych, przykładowo z nietaktem „wstawionego” dj’a, „topornym” tortem weselnym albo spragnionymi gośćmi z powodu niedostatku dań. Jeżeli uzgodniliśmy, że na naszym weselu będzie dj, powinniśmy kilkanaście dni wcześniej wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, omówić czego od niego oczekujemy podczas tej jedynej okazji, podpisać umowę (która zawiera wszelkie szczegóły), podtrzymywać z nim kontakt mailowy (najlepiej, by był przystępny przez całą dobę) oraz co najważniejsze – określić wcześniej scenariusz wesela. Dobrze jest jeśli pojawi się on na nim dużo wcześniej, ażeby zorganizować wszystkie atrakcje. Biegły dj nie tylko zadba o bogatą oprawę muzyczną, lecz też poprowadzi całą uroczystość uzupełniając ją oryginalnymi zabawami, tańcami integracyjnymi i oczywiście odpowiednią dozą humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

Aby tradycyjny taniec nabrał indywidualnego charakteru, warto zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy tańczyć w bujnych, spektakularnych chmurach kłębiących się przy podłodze. Działanie wytwornicy polega na oziębianiu dymu, a potem przemieszczaniu go w okolicę ziemi. W aparaturze musi znajdować się rozdrobniony lód albo wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Wytwornica dymu uwydatni większość efektów optycznych i sprawi, że ów wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeśli poszukujemy takiego przyrządu na swoje wesele, wystarczy wejść na stronę dj’a Robby’ego. Decydując się na niego jako na realizatora scenerii dźwiękowej można liczyć na unikalny taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar oraz Sean Patrick Flanery). Można czasami wpisać w wyszukiwarkę wyrażenia „Ciężki dym Warszawa” oraz znaleźć w wynikach oferty najmu takiej wytwornicy. Jest odpowiednia na wszelakiego typu imprezy okolicznościowe, między innymi:

  • dyskoteki
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji walentynek itd.
  • uroczystości prywatne, np. „domówki”
  • bankiety biznesowe, np. w plenerze
  • przyjęcia sylwestrowe
  • wesela w lokalu
  • bale maturalne
  • inne przyjęcia okolicznościowe, które wymagają specjalnej oprawy wizualnej i muzycznej

Prócz baśniowych chmur unoszących się w czasie uroczystości możemy zapoznać się z ofertą wytwarzania syntetycznego śniegu (piany albo baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti lub wyrzutni i działek CO2. Jeśli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych częstokroć dokupuje się fluorescencyjny płyn UV, żeby pozyskać oszałamiający rezultat „błyszczących” baniek. Tymczasem syntetyczny śnieg jest odpowiedni na potańcówki domowe, w lokalu albo barze. Można go używać przez pełen rok, bez względu na to czy temperatura na świeżym powietrzu wynosi +25 bądź -25 stopni. Mistrzowsko sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na prywatkach rodzaju „Piana Party” z kolei pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w dyskotekach. Wyrzutnia CO2 może być wykorzystana na weselu w punkcie przełomowym, eventach lub koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najciekawszym zabiegiem na „skrycie” wszelkich mankamentów, jakie zachodzą w trakcie tańca. Obłoki otulą cały parkiet razem z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Wcale nie będzie zatem widać, np. gdy któreś z was nadepnie partnerowi na nodze. Członkowie rodziny oraz przyjaciele osłupieją z wrażenia, a ich wzrok będzie skierowany wyłącznie na Wasze pogodne twarze pełne szczęścia. Można niewątpliwie samemu kupić dymownicę oraz zapoznać się z jej obsługą. Jeśli zależy Wam natomiast wyłącznie na tym wyjątkowym „tańcu w chmurach”, powinniśmy ją pożyczyć wraz z ekipą. Nie będziecie musieli zadręczać się, jeżeli coś pójdzie nie tak. Zazwyczaj wynajmujący zaopatruje ją w specjalny płyn, który jest wliczony do ceny wynajęcia. Należałoby dodać, że zamiast zwyczajnych kostek lodu (takich, jakie wsypujemy do napojów alkoholowych) korzystniej jest zakupić suchy lód. Po pierwsze jest dużo wydajniejszy, Secundo – dostarcza niewspółmiernie ciekawszy wynik, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest przesadzony i stanowi około 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, żeby zapytać wypożyczającego czy udostępni nam dobre jakościowo urządzenie. Lepiej nie decydować się na popularniejsze „podróbki”, gdyż nie uzyskamy takiego rezultatu na jaki liczymy.

O szczegółach dowiesz się klikając w ten link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok