Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS
Lokalizowanie samochodów GPS
9 listopada, 2016
deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Deski kompozytowe Twinson
9 listopada, 2016

Profesjonalny tłumacz języka norweskiego

Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego

Główne zadania tłumacza norweskiego

Protłumaczenia są specjalistyczną firmą zajmującą się tłumaczeniem przysięgłym, klasycznym i fachowym z języka norweskiego na polski oraz polskiego na norweski. Zapewnia okazję zaczerpnięcia z pomocy specjalistów z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Biura tłumaczeń owego przedsiębiorstwa funkcjonują stacjonarnie w Bydgoszczy, Grudziądzu oraz Świeciu. Czym faktycznie zajmuje się tłumacz norweskiego? Primo – tłumaczeniami przysięgłymi umów, wyciągów bankowych oraz świadectw (powiązanych z osiągniętym wykształceniem). Pisma translatora przysięgłego potrzebują też materiały medyczne i technologiczne (m in. patenty). Po drugie – tłumaczeniami specjalnymi, np. mechanizmów technicznych czy instrukcji obsługi, które wymagają użycia oprogramowania rodzaju OCR oraz funkcji statystyki. Po trzecie – tłumaczeniami zwyczajnymi dla firm oraz osób indywidualnych, m in. listów od przyjaciół, bliskich mieszkających na obczyźnie, stron www, plakatów, broszur i pozostałych materiałów promocyjnych. Protłumaczenia dostarczają przekłady wybranych materiałów czy informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej. O szczegółach (przykładowo na jakim etapie są prace tłumacza) możemy dowiedzieć się dzwoniąc wprost do biura. Nabywca w dowolnej chwili może zażyczyć sobie, ażeby przekład został skontrolowany przez native speakerów. Biuro tłumaczeń norweskiego zapewnia wysoką jakość obsługi z równoczesnym utrzymaniem umiarkowanych cen i ustalonych wraz z Klientem terminów. Co mamy szansę jeszcze otrzymać? Zespół translatorów proponuje nieodpłatną wycenę (bazującą na programach typu OCR), kompetentny skład translatorów posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów, nieodpłatną przesyłkę i częste promocje (dla translacji, które posiadają większą objętość) i wsparcie biura, które ma opiekę nad pracą translatorów.

Zalety korzystania z biura tłumaczeń norweskiego

Biuro obsługi Nabywców Protłumaczenia zawsze troszczy się o to, ażeby im zapewnić przyjemne warunki podczas wykonywania wyceny, zaś później procesów translacyjnych. Właśnie tam trzeba udać się też z wszelakimi wątpliwościami, jak również reklamacjami. Poza tym gwarantuje natychmiastowe wskazanie nakładów, z jakimi musimy się liczyć w związku z translacją naszych papierów przez tłumacza polsko – norweskiego. Protłumeczenia dla stałych Interesantów posiadają oddzielne bonifikaty, z których z pewnością należy skorzystać. Firma przyjmuje do pracy wyłącznie te osoby, które rzeczywiście interesują się tłumaczeniami, posiadają wystarczające certyfikaty oraz pozwolenia. Wszystkie zlecenia obejmuje Strategia bezpieczeństwa danych, której priorytetem jest ochrona danych osobowych Interesantów oraz tajemnicy gospodarczej.

Rodzaje tłumaczeń, które wykonuje tłumacz przysięgły

Tłumacz przysięgły norweskiego przeprowadza wszelkie translacje materiałów, które wymagają uwierzytelnienia. Do nich można zakwalifikować przekłady aktów zmiany stanu cywilnego, materiały procesowe, umowy, dokumenty samochodowe, wyciągi z konta bankowego, odpisy tych dokumentów. Pracownicy Protłumaczenia figurują w indeksie Ministerstwa Sprawiedliwości i posiadają tzw. kwalifikowany podpis elektroniczny (dotyczy źródła internetowego). Przygotowują także translacje dla instytucji państwowych (sądów, Policji lub prokuratury). Ogólnie przedsiębiorstwo Protłumaczenia dostarcza usługi translacji zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i handlowych. Pierwsi mają możliwość przekładu swojego CV bądź umowy o dzieło. Zaś Klienci biznesowi (z sektora b2b) mogą oczekiwać na prawidłowo utworzone translacje technologiczne oraz prawnicze.

Zamówienie tłumaczenia krok po kroku

Najpierw trzeba wyłonić te dokumenty, które istotnie domagają się przełożenia. Dobrze jest przeznaczyć na wykonanie tej czynności nieco czasu i rozważyć celowość przekładu każdego z nich. Dzięki temu mamy szansę w praktyczny sposób uniknąć nadmiernych wydatków. Wyłonione dokumenty można wręczyć osobiście do jednego z biur firmy Protłumaczenia w Grudziądzu, Bydgoszczy czy Świeciu. Innym sposobem jest przygotowanie skanu w którymkolwiek z popularnych formatów pliku – PDF, JPEG, BMP albo TIFF. Dalej należy wysłać materiały do biura drogą elektroniczną i zaczekać na ich wycenę. Zwykle pracownicy odpowiadają na maile w przeciągu 24 godzin. Jeśli wybrana dokumentacja wymaga nagłego przekładu, warto umawiać się z firmą telefonicznie bądź SMS-owo. Kolejnym krokiem jest już tylko akceptacja kosztów i ostatecznie – odbiór przełożonych materiałów.

Przekłady specjalne z norweskiego

Poza translacjami zwyczajnymi Protłumaczenia oferują rzetelne i terminowe wykonywanie translacji branżowych, np. technicznych, biznesowych, prawniczych lub bankowych. W przypadku dokumentacji technicznej zawiera ona oczywiście translację instrukcji obsługi dla firm i hobbystów (będzie przystępne pod względem wizualnym oraz językowym), translacje z charakterystyką przebiegu mechanizmów technicznych (przykładowo z dziedziny samochodowej, spożywczej czy chemicznej), translacje informatyczne procesów kierowanych za pomocą komputerów. Przekłady prawnicze dotyczą zwłaszcza umów o pracę, przekładów Krajowego Rejestru Sądowego, dokumentacji dotyczącej aukcji, dokumentów wskazanych na rozprawy sądowe, pertraktacje handlowe między Polską i Norwegią, patenty czy licencje. Natomiast tłumaczenia bankowe dotyczą transakcji podpisywanych z bankami (np. kredyty hipoteczne), abstraktów bankowych oraz pozostałych dokumentów. Translacje biznesowe nie ograniczają się tylko do „sztywnego” przekładu, lecz biorą pod uwagę wymiar promocyjny i informacyjny oddanego dokumentu. Translacja opiera się przede wszystkim na wskazówkach Kontrahenta w obszarze wykonania oferty handlowej albo obsługi korespondencji handlowej.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij w ten link – Tłumacz przysięgły norweskiego

Strona używa cookies
Ok