Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
Oferta firmy angra art w Białymstoku
15 października, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Jakie są typy aktów notarialnych i ile wynosi taksa notarialna?
17 października, 2016

Projektowanie nowoczesnych reklam wizualnych

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

”… Jeden z przeprowadzonych ostatnio eksperymentów dowiódł, że ludzie na ogół preferują produkty pokazane w reklamach, na które kilka minut wcześniej zaledwie rzucili okiem, nawet jeśli w ogóle nie pamiętają, że je widzieli.” (Daniel L. Schacter, profesor Uniwersytetu Harvarda)

Nasza agencja reklamowa istnieje dopiero od 2015 roku, lecz reklamą i jej wpływem na zachowania kontrahentów interesowaliśmy się już dużo wcześniej – mniej więcej od 2005 roku. Dzięki niemałej wiedzy oraz doświadczeniu, pozyskiwanemu wraz z nowymi nietuzinkowymi zleceniami, zapracowaliśmy na szacunek i sympatię wielu firm. Co istotne – wciąż z nimi współtworzymy i radujemy się z naszych rezultatów. Do naszej firmy należą czterej eksperci, którzy są w stanie utworzyć każdy wyjątkowy projekt albo przekształcić wcześniej istniejący. Świat promocji energicznie się rozwija, zaś my musimy dotrzymać mu tempa. Stąd też inwestujemy w sprzęt właściwej jakości, bierzemy udział w profesjonalnych przeszkoleniach oraz zapoznajemy się z nowymi technologiami. Aktywnie wspieramy załogę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy zatem o rzeczywiście znaczącej dzisiaj działalności humanitarnej. Dzięki naszej reklamie konsument może wybrać akurat Wasz artykuł czy usługę spośród wielu propozycji.

Terminowe realizowanie oklejania aut dostawczych

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowywaniem reklamy na folii oraz oklejaniem nią pojazdów osobowych, dostawczych, zawodowych (np. lawet, towarowych lub autokarów), witryn sklepów każdej specjalności, klubów i lokali kupieckich, tabliczek i afiszów. Pokrywamy obiekty z wykorzystaniem rozmaitych typów folii np. translucentnych do oświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych czy mrożonych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, toteż na wstępie konsultujemy z Nabywcą dwie główne rzeczy: 1) materiał, z jakiego ma być wykonana reklama, 2) technikę oklejania. Wykorzystujemy jedynie preparaty i urządzenia renomowanych firm, np. Avery – Surface cleaner. Warto nadmienić, że folia reklamowa jest nie tylko nośnikiem informacji, ale również oszczędza lakier przez niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi (porysowania bądź mętnienie). By obejrzeć jak wyglądają oblepione folią samochody można wprowadzić w wyszukiwarkę, przykładowo. „oklejanie Białystok” albo „oklejanie samochodów Białystok”. Jeśli chodzi o oklejanie witryn, to Klient może zdecydować się na laminowanie, oczkowanie albo kołnierz. Tworzymy reklamy m.in. na siatkach mesch i tkaninach winylowych.

Kasetony reklamowe jednostronne i dwustronne

Nasz zespół zajmuje się także konstruowaniem kasetonów reklamowych w postaci jednostronnej albo dwustronnej. Mocuje się je naściennie, przy ścianie albo na słupie. Generalnie wydziela się trzy warianty kasetonów: wyprodukowane z profilu aluminiowego, z dibondu i z licem winylowym. Kasetony z profilu aluminiowego wytwarza się z aluminiowych ścianek, które mogą mieć 10,14 albo 17 cm. Część przednia kasetonu to przezroczyste tworzywo sztuczne. Na nim umieszcza się zamówioną przez Odbiorcę grafikę, przykładowo. z folii. Jeżeli zdecyduje się na kaseton jednostronny, to reklama będzie rozmieszczona na pojedynczej stronie, natomiast na drugiej będzie charakterystyczna ocynkowana blacha. Specjalnym rodzajem są kasetony reklamowe z dibondu, czyli ze specjalistycznego materiału kompozytowego. Od kasetonu z profilu aluminiowego różni go przede wszystkim estetyka wykonania. Właściwie nie widać połączeń między brzegami a częścią frontową. Płaszczyzna wizualna uzyskiwana jest z wyfrezowanych wykrojów, które dalej podkleja się barwionym tworzywem. Ostatni typ kasetonu reklamowego – posiadającego lico winylowe – jest umieszczany głównie na elewacjach rozległych galerii kupieckich albo sporej wielkości filarach reklamowych. Z materiału winylowego można opracować naprawdę znakomite kasetony, których wielkość wynosi nawet 200 metrów. Dzięki temu doskonałemu surowcowi bezproblemowe stało się opracowanie nawet najbardziej skomplikowane grafiki. Oprócz wymienionych typów nasz zespół zajmuje się także przygotowywaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ i liter przestrzennych. Ostatni typ opracowuje się w formie napisów przestrzennych bądź logotypów, które są podświetlane diodami LED. Można je skonstruować z takich półproduktów jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV oraz taśma aluminiowa. U nas pracują jedynie wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, monterzy i elektrotechnicy. Wszyscy legitymują się stosownymi w odniesieniu do specjalności upoważnieniami.

Reklama świetlna – banery i neony

U nas można opracować wraz z konsultantami innowacyjne typy reklam świetlnych, m.in. banery i neony. Banery cieszą się od długiego czasu niesłabnącą renomą, bowiem posiadają imponujące wymiary. Z łatwością przyciągają wzrok przypuszczalnych klientów, właściwie nie można przespacerować się blisko nich obojętnie. Najczęściej wytwarza się je z surowca winylowego, bardzo niewrażliwego na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Podświetlany baner nakłada się na wcześniej zbudowaną strukturę bądź przytwierdza do oddzielnych zaczepów przytwierdzonych do budynku. Ich ważną zaletą jest zdolność zamontowania w miejscu nieosiągalnym dla odmiennych typów reklam. Mogą mieć dowolną długość oraz szerokość – blokuje je tylko wielkość widocznej na budynku powierzchni. Reklama świetlna w formie neonu jest podobnie przyciągająca. Ekscytuje przechodniów unikalnym zmieszaniem barw. Nasz zespół z pewnością zaspokoi oczekiwania chociażby najbardziej wymagających Zainteresowanych i zbudować konstrukcje z rur niefarbowanych, malowanych w masie lub proszkowanych. Zapewniamy długoletnią żywotność, widoczność ze znacznych odległości i interesujący wygląd.

Szczegółowe informacje można odnaleźć klikając w link – Reklama świetlna

Strona używa cookies
Ok