Projektowanie ogrodów w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku
15 maja, 2016
Od czego zacząć remont – mini poradnik
26 lipca, 2016

Przy dokonywaniu wyborów istotne jest bardzo często pierwsze wrażenie. Ciekawy produkt przyciąga skuteczniej, stąd też dla przedsiębiorców istotna jest estetyka wykonania i kreatywność. Starannie dopasowane kolory i nietypowy pomysł, to dwa składniki, które powodują, że konkretna rzecz zapada w pamięci odbiorców. Dla nas, jako fachowych grafików, ważne jest, aby każdy projekt graficzny był wyjątkowy i miał to coś, co sprawia, że ludzie nie mogą oderwać od niego wzroku. W naszym studiu graficznym projektujemy loga jak i logotypy. Przygotowujemy ciekawe ulotki, plakaty, katalogi i wizytówki. Specjalizujemy się także w projektowaniu stron internetowych dostarczając kreatywne rozwiązania graficzne i niebanalne koncepcje na to jak stworzyć oryginalną identyfikacje wizualną dla Twojej firmy.

Profesjonalne usługi graficzne

Nasze studio graficzne to miejsce w którym tworzą się oryginalne pomysły i indywidualne projekty graficzne. To także tutaj dostarczamy rzetelne usługi graficzne. Zaczynając od logo dla Twojej firmy, przez kompletne foldery reklamowe, a kończąc na grafice na strony internetowe. Dla nas nie ważne jest to czym się zajmujesz – mamy idealne pomysły dla każdego. Mówimy „nie” dla powszechnych szablonów. Zawsze staramy się, aby projekty graficzne robione dla naszych Klientów były atrakcyjne, wyjątkowe i przykuwające uwagę. Ma za nimi przemawiać niezwykła moc perswazji i znakomite poczucie smaku. Zapraszamy zatem wszystkich tych, dla których wzory graficzne mają znaczenie.

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Budowanie marki zaczyna się na poziomie interakcji z Klientem. Od podejścia przedsiębiorcy do kwestii obsługi Klienta zależeć będzie nie tylko jego przyszły sukces, ale także charakter przedsiębiorstwa. Każda ceniąca się marka wykorzystuje identyfikację wizualną, która tworzy tożsamość firmy i wpływa na zapamiętanie firmy przez Konsumentów. Identyfikacja wizualna to przede wszystkim logo, którym firma posługuje się wszędzie – w mediach, w internecie, w reklamie. Z tego względu powinno być ono specyficzne i oryginalne, aby potencjalni Klienci utożsamiali je wyłącznie z konkretną marką. Istotny jest wybór czcionki, wygląd liter i kolorystyka, pasująca do poszczególnej działalności. Logo firmy umieszcza się na pudełkach, na ulotkach i na gadżetach reklamowych, co sprawia, że ranga firmy ewoluuje, podobnie jak zyski. W ten sposób firma zapewnia sobie lepszą komunikację z Klientami i buduje relacje, nie stosując właściwie żadnych słów.

Nasza pracownia graficzna specjalizuje się w projektowaniu identyfikacji wizualnej firm. Cały mechanizm zaczynamy od zaprojektowania niepowtarzalnego logo, które będzie twarzą danej marki. Tworzymy także projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i katalogów. Damy Twojej firmie większą popularność za pomocą interesującej grafiki.

Projektowanie stron www

Internet jest narzędziem o nieskończonych możliwościach. Reklama, sprzedaż, komunikacja – wszystko osiągalne i to zaledwie w paru krokach. Niemniej, aby zaistnieć w wirtualnym świecie, każda firma| potrzebuje przyciągającej strony internetowej, która będzie wyróżniała ją dla wyszukujących danych usług internautów. W naszej pracowni graficznej powstają nowatorskie projekty stron www w oparciu o innowacyjne narzędzia graficzne i niebanalne pomysły. Stawiamy na wygodne rozwiązania i wsłuchujemy się w oczekiwania naszych Klientów. Projektowane przez nas strony są wysoce funkcjonalne i niezwykle estetyczne. Nie kradniemy pomysłów, ani nie korzystamy z gotowych schematów. Cały projekt realizowany jest indywidualnie, co gwarantuje oryginalne rezultaty. Z naszą pomocą Twoja strona przebije wszystkie inne.

Kilka słów o naszym studio graficznym

Pomimo, że na toruńskim rynku działamy od niedawna, to na koncie mamy już wiele sukcesów. Natychmiast po sfinalizowaniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na otwarcie rewolucyjnej pracowni graficznej, która będzie spełniała wszystkie wymagania Klientów. Nawiązaliśmy współpracę z przedsiębiorstwem Macaroni, sklepem markowym CNCPT Concept Store, a także z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas ważny przełom i możliwość na zdobycie ciekawego doświadczenia. Wciąż uczymy się i odkrywamy branżę graficzną, co pozwala nam na stosowanie nowoczesnych trendów w naszej pracy. Dla nas, to właśnie świeżość w realizowaniu prac okazała się strzałem w dziesiątkę. Teraz jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Pomimo, że realizujemy wiele projektów, mamy czas dla każdego Klienta. Szczególnie dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje unikalne projekty graficzne. Naszą specjalizacją jest projektowanie logotypów, materiałów reklamowych i grafiki internetowej. Realizujemy projekty związane z identyfikacją wizualną i stronami www. Korzystamy jedynie z własnych pomysłów, co powoduje, że nasze projekty to gwarancja oryginalności. Niespotykany styl i wyczucie gustu, to dwie właściwości, które znajdą Państwo w każdym naszym projekcie. Zapraszamy do nowoczesnej pracowni graficznej, w której obraz tworzy jakość.

Strona używa cookies
Ok