Agencja interaktywna - Pozycjonowanie stron - Reklama w Internecie - Kampanie reklamowe w Internecie - Reklamy Adwords
Reklama w internecie – zaskocz wszystkich.
15 lutego, 2017
Kurs na wozy policyjne kurs na pojazdy specjalne szkolenia dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
Kursy dla kierowców-konwojentów
15 lutego, 2017

Znów sprzątanie, a Ty nie masz pomysłu jak to wszystko zrobić. Zdarza nam się, że pragniemy odkryć metodę na ekspresowe porządki. Wróżka tutaj jednak nie pomoże. Należy po prostu podnieść się z kanapy i zacząć działać. Czyste i schludne mieszkanie to radość każdej nowoczesnej mamy. Czasem wchodząc do domu koleżanki dziwisz się: jak ona to robi? Dwójka dzieci, gubiący sierść czworonóg, pełny etat, fitness i jeszcze zdąży sprzątnąć. Istnieją dwa rozwiązania – albo Twoja przyjaciółka jest czarownicą, albo zna kilka praktycznych trików na codzienne utrzymanie porządku w domu. Taka wiedza z pewnością przyda się każdej z nas, o ile nie zdecydujemy się na skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy sprzątającej. Wszystko zależy od Ciebie. My chcemy Ci dziś pokazać, że sprzątanie nie musi być ciężką czynnością. Poznaj kilka zawodowych rad i zostań perfekcyjną gospodynią domową.

Czysta łazienka – kilka wskazówek

Sprzątanie toalety to jedna z najważniejszych prac domowych. W zasadzie przez to, że przez wzgląd na wilgotność dużo szybciej gromadzą się w niej bakterie i szkodliwe grzyby. Jeżeli chcesz, aby Twoja łazienka była regularnie schludna i aromatycznie pachnąca musisz zadbać o prawidłową organizację mebli. Wyrzuć wszelkie bezużyteczne wyposażenie i poukładaj meble w taki sposób aby w miarę możliwości, nie zostawiać niedostępnych kątów. Im skromniej urządzona ubikacja, tym prędzej ją sprzątniesz. Właściwie do wyczyszczenia toalety potrzebujesz 3 substancji – uniwersalnego, roztworu do mycia szyb i płynu do odkażania ubikacji. Taki zestaw umożliwi Ci odpowiednie efekty. Zawsze ubieraj gumowe rękawiczki, które ocalą Twoje dłonie przed szkodliwym działaniem płynów żrących. Sprzątanie łazienki rozpocznij od wyniesienia z niej wszystkich dekoracji, pudełek i generalnie całego mniejszego umeblowania. Na początku zamieć podłogę, a potem zalej ubikację płynem. Dalej, zwilż płynem ogólnym wszelkie elementy – od umywalki aż po wannę i po kolei je odśwież ściereczką. Nie zapomnij o bateriach przy kranie i wannie. Na końcu oczyść stosownie toaletę jak i posadzkę. Mycie toalety choć raz na 7 dni, zapewni jej błyszczący wygląd. Wystarczy zaledwie 30 minut w tygodniu.

Praktyczne sprzątanie kuchni

Sprzątanie kuchni to zupełnie inna sprawa. Codziennie, na skutek przyrządzania posiłków produkowane w niej kolejne zanieczyszczenia. Najtrudniejszy jest pokrywający płytę kuchenki tłuszcz, który po kilku dniach staje się niełatwy do wyeliminowania. Aby uniknąć tego problemu dobrze jest ścierać kuchenkę niezwłocznie po smażeniu. Zajmie Ci to kilka sekund, a ocalisz się przed późniejszą bitwą z zaschniętym tłuszczem. Innym, w sumie największym gniazdem bakterii jest gąbka do zmywania naczyń. Zszokowana? Na takich produktach wyposażenia kuchni, jak myjki do mycia, czy deski do krojenia osadza się 50 razy więcej bakterii aniżeli na muszli klozetowej. Rozmnażanie wirusów umożliwia zestawienie wody, ciepła i resztek pożywienia. Stąd też, po każdym myciu, powinno się gąbkę starannie odsączyć i pozostawić w przewiewnym miejscu, aby mogła natychmiastowo wyschnąć. Zmieniaj ją w każdym tygodniu, a usuniesz szkodliwe wirusy w własnej kuchni. A co z kamieniem od herbaty na szklankach? Wyczyszczenie ich jest niezwykle szybkie, a przydatne nam będą w tym naturalne składniki, takie jak ocet, czy kwasek cytrynowy. Wystarczy przykryć kubek sodą oczyszczoną połączoną z jednym z tych dwóch składników. Kilka minut zaczekać i wyszorować twardą ściereczką. Rezultat murowany. Co ponadto dobrze jest umyć w kuchni? Niezaprzeczalnie lodówkę. Przecież chowamy w niej jedzenie, które później konsumujemy. W lodówce istotna jest organizacja przestrzeni. Nie kupuj zbyt wiele na jeden raz. Zapakowana lodówka spowoduje, że jedzenie szybciej się zmarnuje. Na najwyższej półce ułóż wyroby z najdłuższą datą ważności, oraz zrobione już ciasta. Na środkowych półkach musi znaleźć się jedzenie do podgrzania (np popołudniowy obiad), a także szynki i nabiał. Półka na samy dole jest najzimniejsza, stąd też tu powinno się przygotować miejsce dla świeżego mięsa, jak i już pokrojonych owoców i warzyw. W dolnej szufladzie mamy szansę ulokować surowe warzywa i owoce, a na skrzydle lodówki takie artykuły jak ketchupy, jaja i masło.

Dlaczego warto skorzystać z usług firm sprzątających

Usługi firm sprzątających przeznaczone są nie tylko do kobiet, które nie chcą sprzątać, bądź nie mają na to czasu. Skorzystanie z pomocy zawodowej gospodyni domowej na jakiś okres czasu, ułatwi Ci zapoznanie się z głównymi zasadami sprzątania. Dalej będziesz mogła je wykorzystać. samodzielnie. Dziś agencje sprzątające proponują nam kompleksowe usługi porządkowe w przyzwoitej cenie. Zajmują się nie tylko myciem okien i wycieraniem brudu. Dostarczają także usługi takie jak pranie, prasowanie, bądź sprzątanie po imprezach, co jest zmorą każdego z nas. Cena jednokrotnego sprzątania budynku to koszt około 100 złotych. Czasem dobrze jest więc, zastanowić się nad wypożyczeniem rzetelnej firmy sprzątającej?

Jak już sami wiecie sprzątanie bynajmniej nie jest kłopotliwym obowiązkiem. A uwierzcie nam, w schludnym i pachnącym domu poczujecie się dużo bardziej komfortowo W nagrodę za zrobione porządki możecie wybrać się do teatru, czy pozwolić sobie ulubioną książkę, co będzie świetną inspiracją na następny raz. Kupcie także ciepłe zapachy w formie dyfuzora, lub świeczki, a natychmiast pokochacie domowe porządki.

Każda z Was ma możliwość stać się idealną gospodynią domu. Jeżeli jednak nie posiadacie dużej ilości wolnego czasu, skorzystajcie z oferty rzetelnej firmy sprzątającej. Oto jedna z nich: Sprzątanie Toruń cennik

Strona używa cookies
Ok