Siatka rolnicza - Siatka do balotów - Siatka do owijarek - Benmar
Siatka do balotów – koniec z przestarzałymi metodami balotowania
26 sierpnia, 2016
dywany nowoczesne dziecięce wełniane sklep internetowy
Skorzystaj z oferty wyjątkowych dywanów w nowoczesnym stylu
7 września, 2016

Chcesz się wybrać nie długo Gdańska? To wspaniałe miasto, z pasjonującą historią, gromadzi co roku wielu podróżnych, co bardzo często sprawia nie małe kłopoty komunikacyjne. W godzinach po południowych transport z lotniska to prawdziwe wyzwanie nie mówiąc już o ekspresowym dojeździe na główny rynek. Czas mija a przecież w trakcie wolnego weekendu planujemy zwiedzić wszystko Co tu zdziałać, żeby mądrze wyminąć korki i nie wydać zbyt wielu pieniędzy? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rad jak podróżować po Gdańsku i okolicach bez żadnych problemów.

Citybreak, co dosłownie oznacza ,krótkie zwiedzanie miasta to bardzo popularny obecnie trend w podróżowaniu. Rosnąca liczba ludzi woli aktywnie spędzać swój wolny czas po za domem stąd też postanawia wyjechać do obcego miasta. Popularne linie lotnicze proponują tanie bilety do najlepszych miast Europie, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie prędko dolecieć do wskazanego miejsca i cieszyć się urokami podróży. Gdańsk, będąc jednym z z najbardziej reprezentatywnych miast w Polsce, jest w każdym roku masowo oblegany przez lokalnych, jak i międzynarodowych turystów. Piękno zwiedzania pryska, gdy jesteśmy zmuszeni tkwić w korkach, lub wyczekujemy na spóźniający się autobus. Jak temu zapobiec? Takie pytanie pada z ust wielu zniecierpliwionych zwiedzających. My jednak mamy korzystne lekarstwa na ten kłopot.

Złap taksówkę i nie czekaj

Naturalnie, taxi to jedno z najlepszych rozwiązań dla tych którzy czekają na transport z lotniska, jak i dla tych, których goni czas. Każdy doświadczony taksówkarz ma świadomość, jak skutecznie omijać jakiekolwiek korki na głównych ulicach miasta. Siedząc w komfortowej taksówce, ekspresowo dotrzesz do wskazanego przez Ciebie celu, bez względu na to czy będzie to Katedra Oliwska, czy Jarmark Dominikański w Gdańsku. My, rekomendujemy Wam taxi Gdańsk Shuttle, które wyposażone są w foteliki dla dzieci, bezprzewodowy internet i pojemny bagażnik, w których przechowasz swoje walizki. Firma ta organizuje również kompleksowe wycieczki po Gdańsku i po okolicznych atrakcjach, co zaświadcza o jej nowoczesnym podejściu do usług transportowych. Zapewniamy, że taryfa opłat nie jest większa niż w innych firmach przewozowych, zyskując w dodatku przydatne porady turystyczne i znakomitej jakości obsługę.

Rowerem dojedziesz wszędzie

Należy to powiedzieć głośno – rowery osiągnęły obecnie szczyt popularności jak dziś. W większych miastach z łatwością można znaleźć systemy miejskich rowerów. Wynajęcie rowerów miejskich zajmuje chwilę i nie pochłania dużej ilości pieniędzy. Rower możemy zwrócić w dowolnym miejscu, co sprawia, że co raz więcej turystów odwiedza miasta pedałując. System miejskich rowerów Nextbike dostępny jest także w Trójmieście Musisz jedynie zapisać się na ich stronie, konto i po prostu wynająć któryś z rowerów. Przez pierwsze 20 minut nic nie płacisz. Następnie płacimy zaledwie 1 zł za 1 godzinę wynajęcia. Druga godzina to koszt 3 zł, a każda kolejna 4. Dobrze jest tylko pamiętać, że nie wolno korzystać z roweru dłużej niż 12 godzin jednego dnia, gdyż zagraża to karą pieniężną. Jeśli cenisz sobie aktywne formy wypoczynku turystą rower miejski to znakomite rozwiązanie dla Ciebie.

Zakochaj się w SKMce

Gdańsk, to wyjątkowe miasto gdzie po za taksówkami oferującymi ciekawe wycieczki, istnieje także szybka kolej miejska. SKM to skrót, który rozumieją wszyscy, którzy kiedykolwiek choć na chwile byli w Trójmieście. Ekspresowe pociągi kursują codziennie, od rana do wieczora na trasie Gdańsk – Gdynia, gwarantując pasażerom wygodę i sprawność podróżowania. Kolejki jeżdżą bez żadnych opóźnień i dojeżdżają w okolice najbardziej popularnych miejsc turystycznych, jak i biznesowych. Bilet na 6 stacji kosztuje jedynie 3 złotych co sprawia, że SKM to znakomite rozwiązanie dla zwiedzających cenią swój czas i fundusze. Z SKM dotrzesz tam gdzie chcesz, w bardzo krótkim czasie.

Taxi Gdańsk, SKM, czy może rower miejski? Wybierz coś do Ciebie. Każda z tych możliwości zapewnia natychmiastowy dojazd w wskazane miejsce, bez potrzeby czekania w korkach. A przecież wybierając się na szybkie zwiedzanie, nie chcemy marnować ani jednej godziny. Pomysłowy turysta zawsze znajdzie jakieś alternatywne rozwiązanie. W Gdańsku czekają na Was nie tylko wspaniałe zabytki. Dobrze zagospodarowana plaża, ekskluzywne jedzenie i zabawy dla najmłodszych, to to na co mogą liczyć zwiedzający. W Gdańsku nie ma miejsca na nudę.

Gdańsk Shuttle, to firma która usługi przewozowe połączone z zwiedzaniem. Ta nowatorska forma podróży cieszy się co raz większą popularnością wśród podróżujących. Rezerwacja wycieczki odbywa się na stronie firmy. Organizowanych możliwości jest mnóstwo – od zwiedzania Trójmiasta, po przejażdżkę na zamek w Malborku. Firma gwarantuje kompleksową organizację wypraw, wraz z zakupem niezbędnych biletów wejściowych. Kierowcy podczas jazdy taksówką, opowiadają o historii odwiedzanych miejsc. Taxi Gdańsk, to połączenie przyjemności z praktycznością. Nieduże ceny za przejazd i luksusowe pojazdy to cechy, które wyróżniają tą firmę. Zapraszamy na stronę internetową po więcej informacji: airport gdansk.

Strona używa cookies
Ok