JAk dbać o palce stóp skuteczna metoda na haluksy aparatu bunito duo
GŁADKA SKÓRA, PIĘKNE PAZNOKCIE- PIELĘGNACJA STÓP – Haluksy
Luty 18, 2019
wybielanie zębów toruń - esthetic dental clinic
Skuteczne wybielanie zębów – tylko u dentysty
Marzec 4, 2019

Wiosna to idealny czas na depilację laserową

W oddali widać już wiosnę. Dzień staje się coraz dłuższy i niebawem pojawią się pierwsze żonkile. Jest to także najlepszy okres na zadbanie o wygląd i urodę. Wciągu zimowych miesięcy nasza skóra wypoczęła od promieni słonecznych, dlatego jest to najwłaściwszy czas na depilację laserową.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji?

Do depilacji należy właściwie przygotować. Kilka tygodni wyznaczonym zabiegiem koniecznie trzeba zaprzestać pozbywania się niechcianych włosków depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. W tym okresie można sobie pozwolić tylko na używanie maszynki do golenia. W naszej strefie klimatycznej muśnięta słońcem skóraw zimowych miesiącach nam nie zagraża, należy pamiętać o tym, że pożegnać trzeba też samoopalacze. Około miesiąc przed wizytą u kosmetyczki powinno się zrezygnować z maści z retinolem.

Dzień zabiegu

Konieczne jest dokładne ogolenie skóry pod zabiegiem wykonywanym przy pomocy wiązki lasera. Należy też wstrzymać się od używania kremów. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Jednym z takich laserów jest Palomar Vectus. Przed zabiegiem dobiera się wiązkę zależnie od skóry i melaniny. Przez to zabieg jest skuteczniejszy i minimalizuje się skutki uboczne.

Zabieg depilacji laserowej

Czas zabiegu zależy od od depilowanej partii ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. W celu uzyskania maksymalnego efektu niezbędne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Jednak pomiędzy sesjami ważne jest zastosowanie czterotygodniowych przerw. To, ile zabiegów będzie potrzebne uzależnione jest od typu skóry, najczęściej są to cztery sesje.

Po zabiegu

Skóra musi odpocząć. Gorące kąpiele, sauna i wyjścia na basen nie są dobrym pomysłem. Na jakiś czas powinno się przed peelingiem. Zabieg ten zbawienny wpływ na kondycję skóry, po samej depilacji może jednak działać podrażniająco. Trzydzieści dni po zabiegu koniecznie trzeba w stu procentach zrezygnować z opalania.

Ostatnie podmuchy zimy to najlepszy okres na umówienie się na depilację laserową. To dzięki laserowi, nasza skóra będzie idealnie przygotowana na lato.

Depilacja Zalety depilacji laserowej

Idealnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się niechcianego owłosienia. Metoda ta ma wiele plusów, spodoba się to zwłaszcza tym, którym bardzo zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Bezpieczna metoda depilacji

Profesjonale gabinety kosmetyczne dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w czytnik zawartości barwnika w skórze, który pozwala niezwykle dokładnie dostosować moc lasera do konkretnego typu skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych wyeliminowane zostało ryzyko poparzeń. Takie niebezpieczeństwo występowało w przypadku starszych technologicznie urządzeń.

Wystarczy kilka chwil

Kiedyś, aby poddać się depilacji laserowej należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów które wyposażone są w duże soczewki zabieg ten przeprowadza się niezwykle sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała to zaledwie kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to niezwykle trwały sposób depilacji. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, żeby trwale pozbyć się niechcianych włosków.

Depilacja laserowa – komfort zabiegu

Głowica lasera wyposażona jest w specjalny system chłodzący. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najlepsza metoda pozbycia się niechcianego owłosienia. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych jest gwarancją nie tylko bezpieczeństwa , ale także trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też polecana osobom, które borykają się z nieestetycznym problemem jakim są wrastające włoski.

Pomyśl o swojej skórze na wiosnę – depilacja laserowa

Po zimie powinniśmy zatroszczyć się o to, jak wygląda nasza skóra i przygotować się na czas urlopów. Warto pomyśleć o właściwym nawilżeniu, gdyż morzy oraz przesuszone, ogrzewane pomieszczenia źle wpływają na nasza skórę. Wiosna, to też dobry czas na depilację laserową, która pozwoli zapomnieć nam o niechcianych włoskach. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu, zaleca się wykonać kilka serii, aby cieszyć się idealnie gładkim ciałem.

Depilacja laserowa jest bardzo popularna. Metoda ta umożliwia na zawsze usunąć włoski i cieszyć się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i nieestetycznych podrażnień.

Wybierając depilację laserową, warto poszukać gabinetu z odpowiednim sprzętem i odpowiednio wyedukowanymi specjalistami. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny, gdyż moc lasera, dzięki czytnikowi melaniny dostosowana jest do rodzaju skóry. Laser ten wyposażony jest także w nowoczesny system chłodzenia, który chroni skórę. Znaczącą zaletą są też dwie soczewki, większa pozwala pozbyć się owłosienia w krótkim czasie trwania zabiegu.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie powinno się pozbywać się włosków w sposób mechaniczny – . Wykazane jest używanie w tym czasie jednorazowej maszynki do golenia oraz pianki. Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest ciąża. Po zabiegu nie należy się opalać i wskazane jest używanie kremów z wysokim filtrem.

Jedynie depilacja laserowa gwarantuje trwały efekt i pozbycie się niechcianego owłosienia. Wioną warto zadbać o skórę i zaplanować zabiegi.

Depilacja Laserowa Toruń

Strona używa cookies
Ok