Adwokat Kancelaria Adwokacka Toruń Alimenty
Obowiązek alimentacyjny – wynajmij skutecznego adwokata
Kwiecień 1, 2017
Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez
Wynajem telebimu bardziej się opłaca
Kwiecień 5, 2017

Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch

Jak wyszczuplić brzuch?

Szczupły brzuch to pragnienie dużej liczby osób – zarówno pań, jak również mężczyzn. Cudownie by było w przypadku, gdyby był doskonale umięśniony oraz nieco wyrzeźbiony (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka sfera ciała, na którą najmocniej zwracamy uwagę w trakcie wykonywania ćwiczeń i przy korzystaniu z różnych diet. Te osoby, jakie niemało poświęcają dużo czasu swojemu ciału, potrafią pochwalić się jędrnym, płaskim brzuszkiem i zuchwale kursują po plaży albo relaksują się na fotelach nad jeziorkiem. Ten fakt nikogo nie dziwi, gdyż brzuch jest taką strefą ciała, która hipnotyzuje płeć przeciwną. Mamy możliwość jednakże dostrzec takie osoby, jakim w ogóle nie zależy na wyraźnym negliżu i stąd nie odsłaniają tak swobodnie płaskiego brzuszka. Nad kondycją powinniśmy pracować – nie możemy się okłamywać.

Jeśli zamierzamy wypoczywać po pracy na kanapie zamiast wędrować na basen albo ćwiczyć z trenerem, wtedy bez wątpienia w ogóle nie spełnimy tego fantazjowania. Zamiast koronkowego bikini bądź spodenek, będziemy zobowiązani nosić całościowe kostiumy, tankini ze spódniczką albo bokserki oraz koszulkę na ramiączkach. Każdy powtarza: weź się za siebie, zadowalające efekty przyniesie odpowiednia dieta oraz dużo ruchu. Ale czy faktycznie? Czy jest to autentycznie takie proste, jak powiadają znajomi? Czy dobra jest dieta zawierająca tylko warzywa i owoce, trochę spacerów i co najistotniejsze – brzuszków, aby móc pochwalić się umięśnionym brzuchem? Otóż nie bardzo. Odchudzanie ogólnie rzecz ujmując nie bazuje wyłącznie na takich banalnych rzeczach, ale dodatkowo na genetyce, więc skłonnościach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Absolutnie nie możemy uwolnić się od tkanki tłuszczowej jedynie w pojedynczym obszarze, konieczny jest uniwersalny trening wszystkich części ciała. Tłuszcz magazynowany w ciele spala się równomiernie, innymi słowy – w każdej partii ciała równomiernie do liczby komórek lipidowych. Odchudzanie zachodzi globalnie, dotyczy całego ciała, zaś reklamy w Internecie, które oferują doskonałe ciało w tempie ekspresowym, po prostu oszukują. Fundamentalną rolę odgrywa tu genetyka, bowiem pewne osoby mają silniejsze tendencje do otyłości wyłącznie z tego względu, iż ich rodzice, dziadkowie i pozostałe osoby z rodziny, również miały z tym ogromny dylemat. W czasie wykonywania tylko samych brzuszków z pewnością wcale nie pozbędziemy się nieestetycznych fałdek, bowiem w tym momencie będziemy przetwarzać zbyt małą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch pobudzają mięśnie w denerwującej nas strefie i po krótkim czasie czasami może się okazać, iż mamy tam dużo więcej centymetrów niżeli zakładaliśmy. Muskuły powiększają się (uformuje się nam pewne wsparcie), ale tłuszcz pozostanie.

Nowoczesne sposoby na płaski brzuch

Prócz rozsądnej diety oraz wysiłku kompleksowego (a mianowicie treningów tyczących się całego ciała, a nie wyłącznie wyselekcjonowanej partii), można skorzystać z specjalistycznego odchudzania w studiu modelowania sylwetki. Nie chodzi tutaj jednak o to, aby przez 24 godziny uczęszczać na masaże jakimiś nietypowymi urządzeniami…i podarować sobie wspomniane sprawy wyliczone powyżej. Wszystko musi być ze sobą splecione – odpowiednia dieta, ćwiczenia oraz zabiegi kosmetyczne, które ujędrnią naskórek, usuną cellulit, poprawią fałdki w miejscach, na które dieta oraz ruch absolutnie nie mogą nic poradzić.

W ostatnim czasie takim efektownym zabiegiem jest na przykład liposukcja bez skalpela przy użyciu innowacyjnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Dzięki niemu mamy szansę sprawnie zredukować oporny tłuszczyk z ważnych obszarów, m in. po wewnętrznej części ramion. Chodzi tu ogólnie rzecz ujmując nie tylko o efektowne wyrzeźbienie figury po jednorazowym zabiegu, ale także pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Wyjątkowa głowica zasysa w podobnych odstępach fałdki skóry, a fale dźwiękowe przerywają komórki tłuszczowe. Są one w krótkim czasie wyrzucane z organizmu poprzez limfę, natomiast potem – poprzez wątrobę. Możemy także zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który poprawia wygląd skóry, jej sprężystość, modeluje sylwetkę, likwiduje cellulit i ogranicza miejscową tkankę tłuszczową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus wpływa bynajmniej nie tylko na komórki tłuszczowe, ale również na mięśnie. Zaś ściśle: intensyfikuje komórki skóry właściwej, tkankę pod powierzchnią skóry oraz bicepsy, by błyskawicznie oraz sprawnie wyrzeźbić ciało. Tłuszczyk ulega upłynnieniu, gdyż działają na niego fale elektromagnetyczne. Zaś taka sytuacja przyczynia się do tego, że skóra i mięśnie są mocno rozgrzane. Owym urządzeniem mamy możliwość też redukować widoczność zmarszczek wokół oczu oraz ust, a także podnosić owal twarzy. Mnóstwo osób decyduje się ponadto na nowości zabiegowe z zastosowaniem endermologii, m.in. na masaż próżniowy. To przypuszczalnie najpopularniejsza propozycja, ponieważ trzeba wdziać profesjonalny ubiór, zaś kosmetolog przeprowadza zabieg zasysającą głowicą, która „ześlizguje się się” po tymże kostiumie.

Jeżeli zafascynował Cię ów artykuł, wyszukujesz skutecznego sposobu na uwolnienie się od nadmiernej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuchu, to kliknij w link z boku – Odchudzanie Toruń – a może znajdziesz akurat to czego szukasz.

Strona używa cookies
Ok