Pojazdy uprzywilejowane kursy Kurs na prowadzenie karetek pogotowia Kurs uzupełniający dla kierowców
Kierowca ambulansu – uprawnienia, kursy, zagrożenia
Marzec 15, 2017
Profesjonalne układanie kostki brukowej Usługi brukarskie i ogrodnicze
Układanie nowoczesnej kostki brukowej
Marzec 18, 2017

Profesjonalne zabiegi usuwające miejscową tkankę tłuszczową

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Aktualnie dzięki medycynie estetycznej mamy możliwość w ekspresowy, tylko czasem bardzo kosztowny sposób, walczyć z niedoskonałościami ciała. Wypełnianie zmarszczek, usuwanie blizn, aktywne wyszczuplanie, powiększanie ust lub neutralizowanie cieni pod oczami – to zaledwie niektóre z grona niesamowitych terapii poprawiających wygląd. Dzięki rewolucyjnym technikom możemy owocnie walczyć z oznakami mijającego czasu, zbędnymi kilogramami, a nawet nadmiernym owłosieniem. Ludzi nieustannie intryguje wątek nieprzemijającej młodości oraz pięknego ciała. Jakie zatem środki wytworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Aktywowanie naturalnych mechanizmów odbudowy skóry

Jednym z oryginalniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu poprawia się spoistość skóry i jej jędrność. Blizny pooperacyjne oraz niejednolity kolor po paru zabiegach rzeczywiście są nie do odróżnienia od reszty skóry. Osoby, które zamierzają polepszyć formę skóry, ujednolicić jej koloryt i zniwelować zmarszczki, na pewno będą usatysfakcjonowane. Na rezultaty wcale nie musimy albowiem długo czekać. Intensyfikacja wewnętrznych powłok skóry wywołuje wzmożoną produkcję kolagenu oraz elastyny. Kuracja Dermapen staje na wysokości zadania w ogólnym łagodzeniu efektów łysienia, niwelowaniu blizn pooperacyjnych oraz korekcie widoczności rozstępów. W trakcie wizyty skóra jest nakłuwana, natomiast do jej wnętrza przedostają się substancje aktywne, np. preparaty na bazie krzemionki. Komórki skóry są motywowane do dynamicznej rekonstrukcji.

Dzięki medycynie estetycznej można leczyć otyłość

Życie w ciągłym pośpiechu, palenie papierosów, stres oraz wiele innych składników wpływa na pojawienie się niepotrzebnych kilogramów. Można śmiało potwierdzić, że nadwyżka tkanki tłuszczowej jest kluczowym problemem współczesnego świata. To nie tylko problem natury estetycznej, lecz w pierwszej kolejności choroba. Organizm dostaje bardzo syte posiłki oraz krótko mówiąc nie jest w stanie ich całkiem spożytkować. Co zrobić z nadmiernymi kaloriami? Nasze ciało zaczyna nagromadzać tkankę lipidową pod powierzchnią skóry, a jeżeli jest jej już zbyt dużo, zaczynamy mieć kłopoty z krążeniem, chodzeniem po zakupy itd. Wytrzymałość fizyczna bardzo się więc osłabia. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciwko takim problemom, natomiast naukowcom udało się skonstruować kilkanaście terapii, jakie mają na celu usunięcie skumulowanej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie możemy rozpocząć od takich kuracji, jak Med 2 Contour Medical lub Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

Jeśli zamierzamy pozbyć się niepotrzebnej tkanki lipidowej, szpetnych grudek pod skórą oraz ujędrnić ciało, to znakomite rezultaty już po kilku sesjach zapewnia Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest wyposażone w dwie profesjonalne głowice. Wydajność pierwszej bazuje na ultradźwiękach, jakie docierają do wnętrza ciała i usuwają tkankę lipidową. Pozostała głowica jest wykorzystywana do drenażu limfatycznego, co znaczy, iż wyzwolone komórki tłuszczowe przechodzą przez limfę do wątroby, a w rezultacie są wyrzucone z naszego ciała. Ta nowoczesna technika wykorzystuje naturalne mechanizmy zachodzące w ciele. Zabieg nie powoduje bólu, bezpieczny oraz nie wymaga używania jakichkolwiek narzędzi chirurgicznych. Na jakie rezultaty możemy liczyć? Co najważniejsze po pierwszej sesji można stracić szacunkowo 2-4 cm w obwodzie ciała. Ażeby uzyskać jeszcze wspanialsze rezultaty trzeba zrealizować od 4 do 6 terapii, stosować odpowiednią dietę oraz spożywać prawie 2 litry wody bez gazu dziennie. Po sesji może uwidocznić się zaognienie skóry, które zanika jednakże po kilkudziesięciu minutach.

Wyszczuplanie sylwetki i poprawa kondycji skóry

Osiągnięcie perfekcyjnego wyglądu nie wiąże się wyłącznie ze zwalczaniem zbędnych kilogramów. Programy telewizyjne, w których znajdują się osoby z otyłością, absolutnie nie zdradzają nam co w gruncie rzeczy dzieje się ze skórą. Natomiast reguła jest taka, iż traci ona elastyczność, uwidaczniają się wrzecionowate blizny, a od czasu do czasu duże obszary obwisłej skóry (szczególnie na brzuchu). Zamiast ścisłej kuracji dobrze jest skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu możemy poprawić wygląd sylwetki i za jednym razem zatroszczyć się o skórę. Dokładna mobilizacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni zmniejsza liczebność komórek lipidowych, polepsza sprężystość skóry, odświeża, polepsza krążenie krwi i zmniejsza zmarszczki. Zabieg należy zwykle powtórzyć od 3 do 4 razy, ażeby osiągnąć zadowalające wyniki. Wdraża się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki takiemu urządzeniu można dodatkowo minimalizować zmarszczki wokół ust i kształtować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka wdroży małą głowicę, jaka zdecydowanie uderzy w centrum problemu. Natychmiast po pierwszej terapii daje się zauważyć spłycenie zmarszczek i dobrze widoczne policzki. Jeżeli chcemy osiągnąć spektakularny efekt w niezwykle szybkim czasie, możemy dobrać 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Wraz z otyłością może towarzyszyć nam odczucie ciężkości kończyn oraz opuchnięcia. Taka niedogodność jest przeważnie omijana w wywiadzie z lekarzem albo kosmetyczką (przed terapią). A tymczasem możemy się uwolnić także od tego kłopotu. Dzięki Endermologii LPG czy terapii Icoone z całą pewnością zmieni się nasz komfort życia. Ich oddziaływanie bazuje na niwelowaniu płynów tkankowych i ulepszeniu krążenia krwi w obszarach objętych dyskomfortem. O wiele więcej informacji zdobędziesz pod tym linkiem – Medycyna estetyczna

Strona używa cookies
Ok